روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که برای ثبات مالی کشورها ریسک محسوب شوند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ منتشر شد.

رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که برای ثبات مالی کشورها ریسک محسوب شوند!

[…]

نوشته رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که برای ثبات مالی کشورها ریسک محسوب شوند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که برای ثبات مالی کشورها ریسک محسوب شوند!جان کانلیف ( Jon Cunliffe)، معاون رئیس بانک انگلستان، طی مصاحبه ای با CNBC اذعان داشته که معتقد است رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که بتوانند خطر ثبات مالی را برای کشورها ایجاد کنند.کانلیف رشد این نوع از دارایی ها را قابل توجه اعلام کرد اما آن ها را تهدیدی جدی برای ثبات مالی کشورها نمی داند. از نظر وی خرید و فروش رمزارزها در حال حاضر محدود به سرمایه گذران خرد است و این افراد باید آماده باشند تا تمام پول خود را از دست بدهند.او نگرانی درباره رمزارزها و تهدید آن ها برای سیستم پولی کشورها را زمانی منطقی می داند که این نوع از کلاس دارایی جایگاه ویژه ای در نظام مالی کشورها باز کنند که در حال حاضر به این صورت نیست.در همین راستا کانلیف با بیان دوباره موضع بانک انگیس درباره ارزهای دیجیتال گفت:” ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات بالا، تمایل به سوداگری و تقاضای سفته بازی را در جامعه افزایش می دهند و به همین دلیل کشورها نباید اجازه ریشه دواندن این گونه از دارایی ها در اقتصاد خود را بدهند.اگر ارزهای دیجیتال جانشین ارزهای رایج در کشورها بشوند دولت ها کنترل اقتصادی خود را از دست می دهند چراکه سیاست های مالی و پولی دیگر جوابگو نخواهند بود.”او در نهایت خواستار تمایز قائل شدن میان رمزارزهایی مانند بیت کوین و استیل کوین ها شد و گفت :“جامعه جهانی باید توجه بیشتری به استیل کوین ها داشته باشد و استانداردهای قانونی خود را برای این نوع از ارزها تعیین کند.”کانلیف پیش تر نیز رمزارزها را “بدون ارزش ذاتی” خطاب کرده بود که به دلیل هیجانات مردم و به قصد کسب سود، رونق پیدا کرده اند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رمزارزها آنقدر قدرتمند نیستند که برای ثبات مالی کشورها ریسک محسوب شوند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×