روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا بلاکچین کاردانو عملکرد خوبی در میان اصلاحات بازار داشته است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ منتشر شد.

چرا بلاکچین کاردانو عملکرد خوبی در میان اصلاحات بازار داشته است؟

[…]

نوشته چرا بلاکچین کاردانو عملکرد خوبی در میان اصلاحات بازار داشته است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

عملکرد خوب بلاکچین کاردانوبنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر ارشد بازار رمزارز، توضیح می دهد که چرا معتقد است بلاکچین کاردانو (Cardano) در میان دوره اصلاحی گسترده بازار رمزارزها، عملکرد خوبی داشته است.در یک ویدئوی جدید، کوئن دلایلی را مبنی بر این که پنجمین دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار روند خوبی را در میان اصلاحات بازار داشته است بیان می کند، دلایلی من جمله کاربرد آسان و اعتبارسنجی (validate) آسان این پلتفرم. کسانی که فرآیندهای اعتبار سنجی را برای شبکه کاردانو انجام می دهند، نسخه ای از بلاکچین را ذخیره می کنند و بابت انرژی و خدمات خود، رمزارز کاردانو دریافت می کنند.کوئن، که می گوید نودهای (Nodes) اعتبارسنجی را در بسیاری از پروژه ها اجرا کرده است، کار با کاردانو را ساده ترین فرآیند بین تمامی آن ها می داند.“با توجه به شرایط فعلی بازار، چرا قیمت رمزارز کاردانو کاهش بیشتری نداشته است؟… من فرآیند اعتبارسنجی را در بسیاری از شبکه ها انجام داده ام و فکر می کنم کاردانو ساده ترین آن ها بوده است.”کوئن که خود قبلاً رمزارزهای کاردانو خود را استیک کرده است، اضافه می کند که استیک کردن (Staking) رمزارز کاردانو نیز بسیار ساده است. به گفته کوئن، کاربران و خریداران کاردانو با وجود ادامه روند اصلاحی بازار رمزارز، همچنان توکن های کاردانو خود را استیک می کنند.” قیمت بیت کوین (Bitcoin) 50 درصد افت کرده است ولی وقتی به میزان استیک کردن های فعال استخر ITC نگاه می کنید، می بینید که همچنان در حال افزایش است…اگر مردم رمزارزهای کاردانوی خود را از حالت استیک خارج نکنند و به جای آن فقط به نگه داشتن آن و یا افزودن به آن ها ادامه دهند، طبیعی است که فشار فروش کاهش پیدا کند. البته که این ویژگی ها به اندازه کافی برای کاهش اثرات ناشی از تغیر قیمتی بیت کوین هنگامی که از ۶۴۰۰۰ دلار به ۲۹۰۰۰ دلار کاهش یافت، کافی نیست … اما این واقعیت که کاردانو هنوز با قیمت ۱.۲۰ دلار معامله می شود… در واقع بسیار قابل توجه و تحسین برانگیز است.”پلتفرم تحلیلی کاردانو، پول تول (PoolTool) اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از منابع در گردش این رمزارز، به ارزش بیش از ۲۸ میلیارد دلار، استیک شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا بلاکچین کاردانو عملکرد خوبی در میان اصلاحات بازار داشته است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×