روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین ؛ بدترین سناریو ممکن چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ منتشر شد.

تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین ؛ بدترین سناریو ممکن چیست؟

[…]

نوشته تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین ؛ بدترین سناریو ممکن چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوینبرای تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین از داده های صرافی BITSTAMP که بیشترین تاریخچه قیمت BTC را دارد استفاده می کنیم و در ادامه به این سوال می پردازیم که در بدترین سناریو قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چقدر خواهد بود؟در نمودار هفتگی، قدرت روند صعودی بلند مدت به وضوح مشخص است به طوریکه از ابتدای سال ۲۰۱۲ تا کنون بیت کوین رشدی ۸۴۰۰۰۰ درصدی را تجربه کرده است و تمام ریزش های قیمت تنها اصلاحی برای صعود مجدد بوده اند.این میزان از رشد قیمت در مدت زمان کمتر از ده سال، در میان دارایی هایی که به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شوند بی همتا بوده است و نشان می دهد گرچه بیت کوین فاقد ارزش ذاتی است اما پذیرش روز افزون آن توسط جامعه جهانی سبب ارزشمندتر شدن آن می شود.نمودار هفتگی قیمت بیت کوینقیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۳ تاکنون درون یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد و میدلاین آن تا به حال به خوبی و با دقت واکنش نشان داده است که به اعتبار این کانال می افزاید.هم اکنون بیت کوین در تراز ۳۱۸۰۰ دلار معامله می شود و به زیر میدلاین کانال سقوط کرده است. بنابر تجربه هر بار که قیمت یک کندل هفتگی در زیر میدلاین بسته است روند صعودی تمام شده است و باید تا چند سال برای شکسته شدن سقف تاریخی صبر کرد.در صورت از دست رفتن حمایت ۳۰۰۰۰ دلار، نخستین حمایت هفتگی در تراز ۱۹۴۰۰ دلار قرار دارد که سقف قیمتی بیت کوین در سال ۲۰۱۷ می باشد و در سال ۲۰۲۰ نیز یک گره معاملاتی ایجاد کرده است بنابراین انتظار یک واکنش بازگشتی قوی از این محدوده را داریم.اما اصلی ترین سطح پشتیبانی قیمت تا پایان سال ۲۰۲۱، محدوده ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار می باشد که با توجه به تلاقی آن با کف کانال صعودی می تواند حداقل قیمت BTC در نظر گرفته شود.از طرف دیگر، نخستین مقاومت هفتگی در تراز ۴۰۰۰۰ دلار واقع شده است که اگر خریداران موفق به عبور از آن بشوند می توان برای فتح قله ی ۶۰۰۰۰ دلاری خیز دوباره ای برداشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین ؛ بدترین سناریو ممکن چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×