روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " قدم بعدی بازار رمزارزها: ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ منتشر شد.

قدم بعدی بازار رمزارزها: ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوین

[…]

نوشته قدم بعدی بازار رمزارزها: ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوینجک دورسی (Jack Dorsey)، مدیر عامل و مدیر فناوری موسسه اسکوئر (Square)، می گوید که این شرکت پرداخت در حال تلاش برای ایجاد تجارت جدیدی است که هدف آن ایجاد خدمات غیرمتمرکز مالی (Decentralized Finance) یا همان دیفای (DeFi)، متمرکز بر بیت کوین (Bitcoin) است. ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوین می تواند یکی از اصلی ترین نقطه ضعف های بیت کوین در مقابل اتریوم (Ethereum) را رفع کند.اگرچه بیشتر برنامه های دیفای بر روی بلاکچین رمزارز اتریوم ساخته شده اند، اما جک دورسی می گوید که شرکت اسکوئر قصد دارد بیت کوین را نیز به این زیر مجموعه در حال ظهور بازار رمزارزها وارد کند.“شرکت اسکوئر، با پیوستن به موسسات بزرگی چون سلر (Seller)، کش اپ (Cash App) و تایدال (Tida)، در حال تلاش برای ایجاد تجارت جدیدی است. مقصود آنها، ایجاد یک بستر توسعه دهنده متن باز با هدف ایجاد آسان امکان ساخت خدمات مالی غیر حضوری، بدون نیاز به مجوز و غیرمتمرکز است. تمرکز اصلی آنها نیز بیت کوین است. نام آن پلتفرم هنوز مشخص نشده است.”توضیحاتی در رابطه با این پروژهاین میلیاردر اضافه می کند که این پروژه شفاف و با متنی باز (Open Sourced) خواهد بود. وی همچنین توضیح می دهد که تفاوت این تجارت جدید با شرکت پرداخت همراه اسکوئر چه خواهد بود.“این تجارت با فعالیت اصلی موسسه اسکوئر چه تفاوتی دارد؟ اسکوئر به رمزارزها جهت نمی دهد و فقط بودجه مورد نیاز را تامین می کند. آنها ترجیح دادند روی کیت توسعه انفجاری (lightning development kit) کار کنند و تا به اینجا کار فوق العاده ای انجام داده اند. این تجارت جدید که هنوز نامی برای آن مشخص نشده است، در تلاش برای ایجاد یک پلتفرم خاص متمرکز خواهد شد و در طول مسیر تکمیل این پلتفرم، جزییات فعالیت های خود را به طور کامل در اختیار عموم قرار خواهد داد.”این اعلامیه در حالی مطرح می شود که صنعت مالی غیرمتمرکز در حال رونق است. ارقام گزارش شده توسط پلتفرم ردیابی مالی غیرمتمرکز دیفای پالس (DeFiPulse) نشان می دهد که میزان ارزش کل قفل شده در پروتکل های دیفای از ۴ میلیارد دلار در جولای سال گذشته به ۵۴.۵۶ میلیارد دلار رسیده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قدم بعدی بازار رمزارزها: ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز روی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×