روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حجم سرمایه گذاری‌های سازمانی در بیت کوین 38 درصد کاهش یافته است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ منتشر شد.

حجم سرمایه گذاری‌های سازمانی در بیت کوین 38 درصد کاهش یافته است!

[…]

نوشته حجم سرمایه گذاری های سازمانی در بیت کوین ۳۸ درصد کاهش یافته است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حجم سرمایه گذاری های سازمانی در بیت کوین ۳۸ درصد کاهش یافته استسرمایه گذاری های سازمانی در بیت کوین ، در ۹ هفته از ۱۰ هفته گذشته خروج نقدینگی را ثبت کرده اند به طوریکه این شاخص نسبت به میانگین متوسط سالیانه خود ۳۸ درصد افت پیدا کرده است.چنین چیزی نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران همچنان دیدگاه نزولی نسبت به این رمزارز دارند و قیمت های کنونی را مناسب خرید نمی دانند.طبق گزارش هفتگی جریان سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال کوین شیرز (CoinShares)، ارزش معاملات روزانه ی محصولات سرمایه گذاری بیت کوین از ۱۲ تا ۱۶ ژوئیه معادل ۳.۹ میلیارد دلار بوده است که نسبت به میانگین ۲۰۲۱ کاهش چشم گیر ۱۰ میلیارد دلاری را نشان می دهد.با این حال کوین شیرز این کاهش را به عنوان هشداری برای افت قیمت بیت کوین ذکر نکرده و اشاره کرده است که بیت کوین در فصل تابستان سال های اخیر نیز چنین افت مشابهی را تجربه کرده است.سرمایه گذاری های سازمانی بیت کوین در این هفته شاهد خروج ۱۰.۴ میلیون دلار نقدینگی بوده اند و بیشترین میزان خروج سرمایه از بیت کوین نیز در تاریخ ۱۰ می تا ۱۴ می، زمانی که سرمایه گذاران نهادی ۹۸ میلیون دلار از بازار خارج کردند، اتفاق افتاده است.در حالی که سرمایه گذاران سازمانی در حال کاهش سرمایه های موجود خود در بیت کوین هستند، سرمایه گذاران محصولات اتریوم برای سومین هفته متوالی به افزایش دارایی های خود در این رمزارز پرداخته و ورودی سرمایه ۱۱.۷ میلیون دلاری را تا به اینجا ثبت کرده اند.سرمایه گذاری در محصولات کاردانو (ADA) پس از اتریوم دومین ورودی بزرگ را به خود اختصاص داده است و سرمایه گذاران ADA با ۴۰۰۰۰۰ دلار ورودی، ریپل (XRP) و پولکادات (DOT) هر کدام با ۳۰۰۰۰۰ دلار ورودی و پس از آن استلار (XLM) با ۲۰۰۰۰۰ دلار ورودی در رتبه های بعدی قرار دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حجم سرمایه گذاری‌های سازمانی در بیت کوین 38 درصد کاهش یافته است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×