روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " درآمد حاصل از کارمزد تراکنش‌ ها در کدام شبکه رمزارز بیشتر است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ منتشر شد.

درآمد حاصل از کارمزد تراکنش‌ ها در کدام شبکه رمزارز بیشتر است؟

[…]

نوشته درآمد حاصل از کارمزد تراکنش ها در کدام شبکه رمزارز بیشتر است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

درآمد حاصل از کارمزد تراکنش ها در کدام شبکه رمزارز بیشتر است؟درآمد روزانه حاصل از کارمزد تراکنش شبکه های اتریوم (Ethereum)، یونی سوآپ (Uniswap)، بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) و آوه (Aave) از بیت کوین پیشی گرفته اند و در این زمینه BTC هم اکنون در جایگاه ششم قرار گرفته است.در حال حاضر اتریوم با درآمد ۱۰ برابری حاصل از کارمزدهای روزانه نسبت به بیت کوین در رتبه اول قرار گرفته است.بر اساس داده های کریپتو فیز (CryptoFees) در ۱۸ ژوئیه، شبکه بیت کوین طی هفت روز گذشته به طور متوسط ۴۰۰۰۰۰ دلار درآمد روزانه از طریق کارمزد تراکنش ها کسب کرده است. این در حالی است که اتریوم با کسب بیش از ۶.۱ میلیون دلار میانگین درآمد روزانه در هفته، با اختلاف فاحش در رتبه نخست قرار گرفته است.پلتفرم جدید صرافی غیر متمرکز یونی سوآپ (V3) با میانگین ۱.۵ میلیون دلار هزینه کارمزد روزانه در رده دوم قرار دارد و پس از آن شبکه هوشمند بایننس با ۱.۲ میلیون دلار، نسخه دوم یونی سوآپ (V2) با ۷۳۲۰۰۰ دلار، آوه با ۷۲۸۰۰۰ دلار و سپس بیت کوین در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.این هزینه ها از آن جهت مهم هستند که نشان می دهند مردم چقدر مایل به پرداخت کارمزد در آن شبکه هستند و این امر امنیت و قدرت شبکه را تضمین می کند.اتریوم به لحاظ تعداد تراکنش ها نیز ۵۰۰ درصد نسبت به بیت کوین برتری پیدا کرده است و گفته می شود با هاردفورک جدید اتریوم، این رمزارز بالاخره می تواند بیت کوین را از نظر ارزش بازار پشت سر بگذارد.در همین راستا یک کاربر توئیتر با نام مستعار odin free، با باز نشر این خبر قدرت شبکه اتریوم نسبت به بیت کوین را به تسلط فیس بوک بر مای اسپیس (Myspace) در اواخر دهه ۲۰۰۰ تشبیه کرد.لارک دیویس، تحلیل گر رمزارز نیز در ۱۴ ژوئیه به این نکته اشاره کرد که راه حل های مقیاس لایه دو اتریوم احتمالا این اختلاف را افزایش خواهند داد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " درآمد حاصل از کارمزد تراکنش‌ ها در کدام شبکه رمزارز بیشتر است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×