روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بررسی تاریخچه بازار رمزارزها و پتانسیل 6 رقمی شدن قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ منتشر شد.

بررسی تاریخچه بازار رمزارزها و پتانسیل 6 رقمی شدن قیمت بیت کوین

[…]

نوشته بررسی تاریخچه بازار رمزارزها و پتانسیل ۶ رقمی شدن قیمت بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل و بررسی تاریخچه بازار رمزارزهالارک دیویس (Lark Davis)، معامله گر و تحلیلگر بازار رمزارزها، با نگاهی به تاریخچه بازار رمزارزها و چرخه های قبلی در حال بررسی احتمال رشد قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا محدوده های شش رقمی می باشد.دیویس می گوید که روند فعلی قیمت بیت کوین یادآور روند چرخه صعودی قیمت اتریوم (Ethereum) در سال ۲۰۱۷ است.“آیا تا به حال شده است که دارایی به خصوصی رشد بسیار زیادی را تکمیل کرده باشد، پس از آن یک دوره اصلاحی بی رحمانه و طولانی مدت را داشته و متعاقباً در همان سال با روند صعودی چشمگیری روبرو شود؟ بله حتما.رمزارز اتریوم تقریباً دقیقاً این کار را در سال ۲۰۱۷ کرد و سال را ۲۳۷ درصد بالاتر از سقف تاریخی قبلی خود به پایان رساند.”دیویس همچنین نموداری از بنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر محبوب بازار به اشتراک گذاشت که بازده سرمایه گذاری (ROI) در چرخه های صعودی قبلی را مقایسه می کند.“من همچنین این نمودار از بن کوئن در مورد بازگشت سرمایه چرخه های متفاومت بیت کوین را دوست دارم. یا این کوتاهترین چرخه با کمترین میزان بازگشت سرمایه بود یا ما یک روند صعودی دیگر و بسیار دیدنی را مشاهده خواهیم کرد.”بازده سرمایه گذاری در چرخه های صعودی مختلفدیویس با استفاده از شاخص ترس و طمع (Fear and Greed Index) به عنوان مرجع، می گوید که احساسات در میان معامله گران بازار رمزارزها طی دو ماه گذشته کاملاً منفی بوده است.“از لحاظ احساسات جاری در بازار، دیدگاه کلی بسیار منفی و نزولی است. من می توانم تنها با استفاده از بخش نظرات خود در یوتیوب شواهد کافی برای این موضوع ارائه دهم. اکثر آنها بسیار بدبین هستند.شاخص ترس و طمع بیت کوین تقریبا بیش از دو ماه است که زیر ۲۵ مانده است!”سازندگان این شاخص می گویند که “ترس شدید (Extreme Fear)” در بازار می تواند نشان دهنده بدبینی بیش از حد معامله گران باشد.دیویس می گوید بیت کوین و سایر رمزارزهای بازار هنوز به یک کاتالیزور نیاز دارند تا بتوانند یک روند جدید و پایدار ایجاد کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بررسی تاریخچه بازار رمزارزها و پتانسیل 6 رقمی شدن قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×