روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 مرداد ؛ رشد قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 مرداد ؛ رشد قیمت تا کجا ادامه دارد؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ مرداد ؛ رشد قیمت تا کجا ادامه دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ مردادقیمت بیت کوین پس از عبور از مقاومت داینامیک خود موج صعودی جدیدی را آغاز کرده است و اکنون در حال تلاش برای عبور از مقاومت ۳۴۰۰۰ دلاری می باشد اما این رشد قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴ درصد افزایش یافته و حجم معاملات نیز ۱۶.۱۳ درصد رشد داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۸۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۳۶.۱ میلیارد دلار ۴۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.به نظر می رسد که پس از کنفرانس جهانی بیت کوین و سخنان جک دورسی و ایلان ماسک، موج تقاضای جدیدی در بازار رمزارز ایجاد شده است به طوریکه بیت کوین تا به اینجا رشدی ۱۵ درصد را تجربه کرده است.قیمت به تازگی توانسته است با ثبت یک کندل ۴ ساعته صعودی قوی، خط روند نزولی خود را از پیش رو بردارد اما در این تایم فریم هنوز شاهد پولبکی به محدوده مقاومتی شکسته شده ۳۲۲۰۰ تا ۳۲۸۰۰ دلار نبوده ایم.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوینمی توان حرکت جنبشی اخیر از کف ۲۹۵۰۰ دلار را به صورت یک حرکت ABC در نظر گرفت که هم اکنون به هدف اول خود (تراز ۰.۶۱ فیبوناچی سه نقطه ای) رسیده است و هدف بعدی این الگو در تراز ۳۵۵۰۰ دلار قرار دارد.نخستین مقاومت در تراز ۳۴۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۳۵۰۰۰ دلار اصلی ترین مانع رشد قیمت محسوب می شود. در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را در بالای این سطح به تثبیت برسانند می توانیم شاهد موج صعودی دیگری تا محدوده ۴۰۰۰۰ دلار باشیم.اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه نیز پس از هفت بار تلاش برای عبور، بالاخره موفق به شکستن خط روند نزولی خود شده است که یک سیگنال خرید به شمار می رود اما برای اطمینان بیشتر و کاهش ریسک بهتر است که منتظر تثبیت قیمت در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار ماند.نمودار RSI بیت کوین در تایم فریم روزانهاز طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها مهم ترین حمایت قیمت همان محدوده ۳۲۲۰۰ تا ۳۲۸۰۰ دلار است که از دست رفتن آن به معنای شروع یک موج نزولی دیگر خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 مرداد ؛ رشد قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×