روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین نیز نشانه‌ای از پذیرش سازمانی است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ منتشر شد.

سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین نیز نشانه‌ای از پذیرش سازمانی است

[…]

نوشته سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین نیز نشانه ای از پذیرش سازمانی است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین ، نشانه ای از پذیرش سازمانیدر طی سه ماه گذشته، صندوق بازنشستگی نیوجرسی سرمایه گذاری زیادی بر روی دو غول استخراج بیت کوین انجام داده است. این اقدام یک گام کوچک برای سرمایه گذاران سازمانی است که می تواند نمایانگر حرکتی بسیار بزرگتر باشد.داده های آماری نشان می دهند که اشتیاق به داشتن بیت کوین در میان جوامع روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی نیز علاقه مند به سرمایه گذاری در این زمینه هستند اما خریداری این دارایی به دلیل نوسانات گسترده آن می تواند همچنان پرریسک باشد.لذا بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ ترجیح می دهند تا زمانی که دولت ایالات متحده طرح صندوق های قابل معامله بیت کوین (ETF) را تصویب نکرده است، در حوزه استخراج این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.صندوق بازنشستگی نیوجرسی هم اکنون ۳۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد و هدف این سازمان نیز مشخص است؛ سرمایه گذاری در جایی که انتظار بازدهی خوبی دارد. اما چرا آن ها نمی خواهند که بیت کوین را به صورت مستقیم در اختیار داشته باشند؟مایکل سیلور منطق این شرکت های سرمایه گذاری را در توئیتی اینگونه توضیح می دهد:“بسیاری از سرمایه گذاران نهادی به دلیل ملاحظات مالیاتی، حسابداری و تجاری ترجیح می دهند که اوراق بهادار را به جای دارایی نگه دارند و از این رو بجای خرید بیت کوین، در استخراج آن سرمایه گذاری می کنند.”بیت کوین همچنان در حال بلوغ و گسترش است. بازار کنونی رمزارزها بسیار سوداگرانه است و اکثر سرمایه گذاران به دنبال کسب یک سود سریع هستند در حالیکه سرمایه گذاران نهادی به دنبال بازدهی طولانی مدت هستند و به مرور اعتماد مشتری را جلب می کنند.اما نباید فراموش کرد که در چرخه صعودی اخیر حضور سرمایه گذاران سازمانی یکی از عوامل اصلی رشد قیمت تا سطح ۶۵۰۰۰ دلار بود و همچنین فروش بسیار سنگین از سوی آن ها مجددا باعث شد که معامله گران خرد با عواقب خونین مواجه شوند.به گفته نماینده کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتظار می رود با راه اندازی صندوق های ETF در ایالات متحده، سازمان ها بتوانند به صورت کلان و قانونی به بازار این دارایی ارزشمند، ورود پیدا کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین نیز نشانه‌ای از پذیرش سازمانی است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×