روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رمزارز لایت کوین شاهد موج شدیدی از تجمع و خرید نهنگ ها ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ منتشر شد.

رمزارز لایت کوین شاهد موج شدیدی از تجمع و خرید نهنگ ها !

[…]

نوشته رمزارز لایت کوین شاهد موج شدیدی از تجمع و خرید نهنگ ها ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

لایت کوین تحت تاثیر تجمع و خرید نهنگ هاشرکت تحلیلی و بلاکچین سنتیمنت (Santiment) می گوید رمزارز لایت کوین (Litecoin) شاهد موج شدیدی از تجمع و خرید نهنگ ها یا کیف پول هایی با حداقل ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ توکن لایت کوین، بوده است.در گزارشی جدید، سنتیمنت اعلام کرده است که نهنگ های لایت کوین از ابتدای ژوئیه تقریباً ۲۷۰۰۰۰ رمزارز لایت کوین به ارزش حدودی ۳۰۰۰۰۰۰۰ دلار، به دارایی های خود اضافه کرده اند.این شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز همچنین اشاره می کند که فعالیت درون شبکه ای لایت کوین علی رغم روند نزولی سنگین قیمت، در حال افزایش است.“با وجود کاهش ۱۳.۸ درصدی در قیمت این رمزارز، تعداد آدرس های منحصر به فرد که درون شبکه لایت کوین فعال هستند در طی ۱۰ روز گذشته ۴۷.۵ درصد افزایش یافته است. آیا شاهد یک واگرایی بالقوه صعودی هستیم؟”سنتیمنت اشاره می کند که نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته (MVRV) رمزارز لایت کوین، که هدف آن تعیین دقیق کف و سقف قیمتی یک رمزارز است، در همان سطحی است که قیمت لایت کوین در ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ کف سازی کرد.نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته لایت کوین“از نظر تاریخی، هنوز پتانسیل حرکت نزولی بیشتری وجود دارد، اما جالب است که ببینیم آیا محدوده ۴۰- درصد در روزهای آینده به عنوان منطقه “بازگشت واقعی” روند تأیید می شود یا خیر…برای گفتن هنوز زود است، اما من در این هفته آدرس های روزانه لایت کوین را زیر نظر دارم. اگر این رشد پایدار باشد، این رویداد نمونه ای نادر از قدرت شبکه در میان رمزارزهای برتر بازار خواهد بود.”در مورد بیت کوین (Bitcoin)، این شرکت خاطرنشان می کند که بزرگترین رمزارز جهان از نظر ارزش بازار در معاملات خود در محدوده کف قیمتی، نشانه هایی از کاهش عرضه و محدودیت فروش در صرافی ها را نشان داده است.“بیت کوین در حال نزدیک شدن به پایین ترین سطح ۱۸ ماهه عرضه خود در صرافی ها است که در ۲ ژانویه ۲۰۲۱ ساخته شده است. در حالی که بیت کوین در این قیمت ها همچنان به خارج شدن از صرافی ها ادامه می دهد، این یک نشانه امیدوار کننده است که احتمالا خطر فروش مجدد کاهش یافته است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رمزارز لایت کوین شاهد موج شدیدی از تجمع و خرید نهنگ ها ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×