روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021 و سال های آینده از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ منتشر شد.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021 و سال های آینده

[…]

نوشته پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ و سال های آینده اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱بابی لی (Bobby Lee)، پیشکسوت بازار رمزارزها، معتقد است که قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا پایان سال ۲۰۲۱ سر به فلک خواهد کشید.بر اساس مصاحبه ای با فورچن (Fortune)، لی، که کاهش ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین به محض رسیدن به محدوده ۷۰۰۰۰ دلاری را درست پیش بینی کرده بود، معتقد است که بزرگترین دارایی دیجیتال جهان، سقف تاریخی خود را پشت سر خواهد گذاشت و روند قدرتمند جدیدی را آغاز خواهد کرد.“من معمولا به شکل رسمی مشاوره مالی نمی دهم، اما شخصاً اطمینان دارم که در نیمه دوم امسال، بیت کوین به بالاتر از سطح ۶۵۰۰۰ دلار خواهد رسید. فکر می کنم اواخر امسال به بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار نیز رسیده باشیم.”در زمان نوشتن این مطلب، بیت کوین با قیمت ۳۷۲۰۰ دلار معامله می شود که نشان دهنده پتانسیل رشد بالقوه بیش از ۵۷۰ درصد به هدف قیمتی لی در پایان سال است.با این حال، لی معتقد است که بیت کوین در سال ۲۰۲۲ یک بازار نزولی شدید را تجریه خواهد کرد و پس از رسیدن به سقف تاریخی جدید خود، حدود ۵۰ تا ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست خواهد داد. دو سال پس از بازار نزولی سال ۲۰۲۲، او فکر می کند که این بازار به یک چرخه صعودی دیگر وارد خواهد شد.“من فکر می کنم که بیت کوین در سال های آینده هر سه یا چهار سال یکبار وارد چرخه صعودی خود خواهد شد. من انتظار دارم که قیمت بیت کوین طی ۱۰ تا ۱۵ سال آینده به راحتی از یک میلیون یا دو میلیون دلار عبور کند. در حقیقت، چرخه بعدی که من پیش بینی می کنم در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ خواهد بود و این زمانی است که قیمت بیت کوین از محدوده نیم میلیون دلار عبور می کند و حتی ممکن است تراز ۱ میلیون دلاری را نیز لمس کند.”البته لی یکی از منابع بالقوه فشار فروش در آینده نیز در نظر می گیرد: افزایش مقررات از طرف چین. حتی پس از اقدامات سختگیرانه چین در خصوص استخراج بیت کوین در تابستان امسال، او هنوز هم فکر می کند که احتمال خوبی وجود دارد که این کشور رمزارز را به طور کلی، حتی مالکیت آن را، ممنوع کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021 و سال های آینده از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×