روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچک که بهترین عملکرد را درهفته گذشته داشتند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ منتشر شد.

چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچک که بهترین عملکرد را درهفته گذشته داشتند

[…]

نوشته چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچک که بهترین عملکرد را درهفته گذشته داشتند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچکدر حالی که بیت کوین (Bitcoin) طولانی ترین روند مثبت پی در پی خود در سال جاری را تجربه می کند، چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچک نیز، در حال رشد و افزایش قیمت در هفت روز گذشته بوده اند.اولین آلتکوین، اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با نماد AXS است. یک بازی مبتنی بر بلاکچین که به بازیکنان اجازه می دهد موجودات دیجیتالی قابل جمع آوری، تولید مثل، پرورش، نبرد و تجارت را در اختیار بگیرند.در هفته گذشته، AXS از کف قیمتی خو در حدود ۱۷.۸۲ دلار به سقف تاریخی جدیدی در تراز ۵۲.۱۷ دلار رسید که بر اساس داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، بیش از ۱۹۲ درصد افزایش داشته است. این دارایی دیجیتال از آن زمان مجدداً کف افت کرده است و اکنون با قیمت ۴۷.۳۶ دلار معامله می شود.یکی دیگر از altcoin که در این هفته روند صعودی بزرگی را طی کرده است، تل کوین (Telcoin) است. تل کوین یک دارایی دیجیتال است که به عنوان پلی ارتباطی بین صنعت ارتباطات راه دور و فضای بلاکچین گسترده تر طراحی شده است. هدف این پروژه به معاملات سریع، به ویژه حواله های جهانی متمرکز است. داده های سایت کوین گیکو نشان می دهد که تل کوین با رشدی ۱۲۰ درصدی از قیمت ۰.۰۱۰ دلار در اوایل هفته جاری به بالاترین سطح هفت روزه خود یعنی ۰.۰۲۲ دلار رسیده است.اگرچه تل کوین در بحبوحه یک روند صعودی پرشتاب قرار دارد، با این حال هنوز خیلی پایین تر از سقف تاریخی خود در محدوده ۰.۰۶ دلار است.سومین رشد بزرگ این هفته برای رمزارز آی ام پی (Amp) رقم خورده است، رمزارزی که برای وثیقه گذاری در انتقالات دارایی استفاده می شود. داده های سایت کوین گیکو نشان می دهد که قیمت آی ام پی با رشدی ۱۰۰ درصدی از پایین ترین سطح هفت روزه خود در حدود ۰.۰۴ دلار به بالاترین سطح هفتگی خود در حدود ۰.۰۸ دلار رسیده است.آلتکوین بعدی که در اواخر هفته رشد خود را آغاز کرد، رمزارز مخصوص صرافی اوککس (OKEx)، به نام او کی بی (OKB) است. این دارایی دیجیتال در یک هفته پس از صعود به قیمت ۱۹.۲۸ دلار از پایین ترین سطح خود در حدود ۹.۹۱ دلار در ۲۱ ژوئیه، بیش از ۹۴ درصد افزایش قیمت یافته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چهار آلتکوین با ارزش بازار کوچک که بهترین عملکرد را درهفته گذشته داشتند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×