روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بررسی سطح مقاومتی قدرتمند پیش روی روند بیت کوین! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ منتشر شد.

بررسی سطح مقاومتی قدرتمند پیش روی روند بیت کوین!

[…]

نوشته بررسی سطح مقاومتی قدرتمند پیش روی روند بیت کوین! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سطح مقاومتی قدرتمند و مهم در ادامه روند بیت کوینبنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر برجسته بازار رمزارزها، می گوید که سطح مقاومتی قدرتمند و مهمی پیش روی روند قیمتی بیت کوین (Bitcoin) قرار گرفته است.در یک به روزرسانی اخیر درباره روند قیمتی بیت کوین، کوئن به ۴۸۵۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که با توجه به برگشت قیمتی بیت کوین از میانگین متحرک ساده ۵۰ هفته ای (SMA)، که در حال حاضر کمی پایین تر از محدوده ۳۳۰۰۰ دلار قرار دارد، تعجب خواهد کرد اگر روند صعودی این رمزارز برتر تا رسیدن به میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای، که دقیقاً بالاتر از تراز ۴۴۰۰۰ دلار قرار گرفته است، ادامه پیدا نکند.“در این مرحله، اگر ما حداقل میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای را مورد آزمایش قرار ندهیم تعجب خواهم کرد… زیرا در بسیاری از مواقع که از میانگین متحرک ساده ۵۰ هفته ای برگشته ایم حداقل یک بار میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای تست کرده ایم. اگر به تاریخچه روند قیمتی نگاه کنید، به وضوح این موضوع را مشاهده خواهیم کرد.”بر اساس داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، در زمان نوشتن این مطلب، رمزارز بیت کوین با حدود قیمت ۳۹۶۵۵ دلار معامله می شود.سطح ۴۲۰۰۰ دلار، سقف قیمتی روند قبلیکوئن معتقد است که افزایش قیمت بیت کوین به محدوده های بالاتر از سطح ۴۲۰۰۰ دلار، که در ژانویه سال جاری یک سقف قیمتی محلی را تشکیل داده است، احتمالاً فشار بیشتری را به محدوده میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای را وارد می کند و منجر به تقویت روند صعودی می شود.“به نظر من اگر بتوانیم از محدوده مقاومتی ۴۲۰۰۰ گذر کنیم سپس به راحتی به سمت میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای حرکت خواهیم کرد… این محدوده سقف قیمتی روند قبلی بوده است، درست در حدود ۴۲۰۰۰ دلار… بنابراین سطح جالب توجهی برای بررسی خواهد بود.چشم انتظار واکنش روند به این محدوده مهم مقاومتی باشید، زیرا از آنجاست که آزمایش واقعی شروع می شود… جنگ واقعی میان خریداران و فروشندگان از همین جا آغاز خواهد شد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بررسی سطح مقاومتی قدرتمند پیش روی روند بیت کوین! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×