روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 مرداد ؛ روند صعودی آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 مرداد ؛ روند صعودی آغاز شده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ مرداد ؛ روند صعودی آغاز شده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ مردادبیت کوین پس از بازگشت از سطح حمایتی ۲۹۰۰۰ دلار، روند صعودی قدرتمندی را آغاز کرده است به طوریکه این رمزارز روز گذشته موفق به ثبت بالاترین قیمت خود در ۷۰ روز گذشته شد. اما آیا این حرکت جنبشی به معنای بازگشت به روند صعودی است؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴.۵ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۳۳.۳ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر BTC در تراز ۴۱۴۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۷۹.۶۴ میلیارد دلار، ۴۸.۳۵ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.شایان ذکر است که با افزایش هشریت بیت کوین (قدرت استخراج بلاک) در طی چند روز اخیر، امنیت شبکه این رمزارز بهبود یافته است و این امر می تواند محرکی مثبت برای ادامه رشد قیمت باشد.همان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد شکسته شدن خط روند نزولی اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه و در محدوده قیمتی ۳۳۰۰۰ دلار، یک سیگنال خرید معتبر صادر کرده و از آن زمان تاکنون بیت کوین رشد قیمتی ۲۳ درصدی را تجربه کرده است. این اندیکاتور هم اکنون در حال پولبک به تراز ۷۰ می باشد.اندیکاتور RSI بیت کوین در تایم فریم روزانهدر نمودار ۴ ساعته، بیت کوین پس از رسیدن به محدوده مقاومتی ۴۲۵۰۰ دلار، هم اکنون یک اصلاح قیمتی را تجربه می کند که می تواند پولبکی به محدوده مقاومتی شکسته شده ۳۹۵۰۰ تا ۴۰۸۰۰ دلار باشد. همچنین یک خط روند صعودی کوتاه مدت ایجاد شده است که حکم حمایتی دارد و از دست رفتن آن می تواند یک سیگنال خروج موقت صادر نماید.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کویننخستین مقاومت پیش رو در تراز ۴۲۵۰۰ دلار واقع شده است که اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این سطح بشوند می توانیم شاهد رشدی دیگر تا مقاومت های ۴۵۰۰۰ و ۴۷۵۰۰ دلار باشیم.همچنین در نمودار خطی و در تایم فریم روزانه، مقاومت مهم ۴۰۵۰۰ دلار از پیش رو برداشته شده است و بسته شدن کندل روزانه در بالای این محدوده نشان از ماهیت صعودی بیت کوین دارد.نمودار خطی قیمت بیت کوین در تایم فریم روزانهبه طور کلی به نظر می رسد که خریدارن کنترل اوضاع را در دست گرفته اند و رشد قیمت تا محدوده ۴۸۰۰۰ دلار در هفته های آتی بسیار محتمل است اما فراموش نکنید که همچنان باید جنبه های احتیاطی معامله را نیز در نظر گرفت و میزان ریسک خود را کنترل کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 مرداد ؛ روند صعودی آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×