روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اتریوم 3000 دلاری در راه است؟ داده‌های فیوچرز چیز دیگری می‌گویند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ منتشر شد.

اتریوم 3000 دلاری در راه است؟ داده‌های فیوچرز چیز دیگری می‌گویند!

[…]

نوشته اتریوم ۳۰۰۰ دلاری در راه است؟ داده های فیوچرز چیز دیگری می گویند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اتریوم ۳۰۰۰ دلاری در راه استهمراه با رشد قیمتی بیت کوین، معامله گران انتظار قیمت ۳۰۰۰ دلاری را برای اتریوم دارند اما داده های معاملات فیوچرز چیز دیگری را نشان می دهند.در طی ده روز گذشته قیمت اتریوم بیش از ۳۵ درصد رشد داشته است که بسیاری از تحلیل گران این افزایش قیمت را تا حدود زیادی به هارد فورک لندن پیش رو نسبت داده اند. با این حال ماینرهای اتریوم از این آپدیت خوشحال نیستند چرا که پس از راه اندازی اتریوم ۲ دیگر نیازی به مکانیزم اثبات کار (POW) نیست.پس از بروزرسانی EIP-1559 اتریوم، هزینه تراکنش های شبکه به طور خودکار تعیین می شوند، اگرچه کاربران همچنان قادر به پرداخت هزینه بیشتر برای سریعتر صورت گرفتن تراکنش ها هستند و تاییدکنندگان این هزینه اضافی را دریافت می کنند اما هزینه پایه تراکنش ها سوزانده خواهد شد. در حقیقت اتریوم با این ساز و کار تورم منفی پیدا خواهد کرد و با کاهش یافتن عرضه، به مرور اتریوم ارزشمندتر می شود.با تجزیه و تحلیل تفاوت قیمت میان معاملات فیوچرز (اهرم دار) و معاملات اسپات، می توان احساسات رایج در میان معامله گران حرفه ای را بهتر درک کرد.در بازارهای خنثی یا صعودی، معاملات فیوچرز معمولا در محدوده ۶ تا ۱۴ درصد پریمیوم سالانه (اختلاف قیمت بازار فیوچرز و اسپات) انجام می شوند. زمانی که پریمیوم فیوچرز کم و یا منفی می شود این شاخص نشان دهنده وجود جو روانی نزولی بین معامله گران حرفه ای خواهد بود.داده ها نشان می دهند که در روز ۲۰ جولای، پریمیوم فیوچرز اتریوم با سقوط قیمت به سطح حمایتی ۱۷۵۰ دلار منفی شد و پس از آن حتی افزایش قیمت تا سطح ۲۴۵۰ دلار نیز نتوانسته است که پریمیوم سالانه را به ۸ درصد برساند.بنابراین موضع معامله گران حرفه ای در حال حاضر بی طرف به نظر می رسد و حتی تا حدودی نزولی نیز می باشد که با توجه به ریسک های احتمالی هارد فورک آینده و عدم قطعیت ناشی از ماینرهای ناراضی قابل درک است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اتریوم 3000 دلاری در راه است؟ داده‌های فیوچرز چیز دیگری می‌گویند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×