روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جذب سرمایه 1.5 میلیون دلاری برای اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ منتشر شد.

جذب سرمایه 1.5 میلیون دلاری برای اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو

[…]

نوشته جذب سرمایه ۱.۵ میلیون دلاری برای اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانواولین صرافی غیرمتمرکز بر روی شبکه کاردانو با نام کاردکس (Cardax) در اولین دوره از عرضه عمومی خود و پیش از آغاز سه ماهه سوم سال و راه اندازی پلتفرم قرارداد هوشمند این شبکه، موفق به جذب سرمایه ۱.۵ میلیون دلاری شد.بنابر اعلامیه کاردکس، مبادلات در این صرافی غیرمتمرکز بر اساس پروتکل EAMM انجام می شود و به عنوان پلتفرم معاملاتی اختصاصی اکوسیستم کاردانو راه اندازی خواهد شد. در حقیقت کاردکس قصد دارد نقدینگی پروژه هایی را که در شبکه کاردانو توکن های بومی صادر می کنند، تامین کند.این صرافی غیر متمرکز به کاربران اجازه می دهد تا به عنوان تامین کنندگان نقدینگی، از هزینه هایی که صرافی دریافت می کند درآمد کسب کنند و همچنین رمزارز ADA را با هر توکنی بر روی این شبکه از طریق کیف پول یوروی کاردانو (Yoroi Cardano) مبادله نمایند.این پروژه تحت مدیریت رایان موریسون (Ryan Morrison) هدایت می شود که پیش از این نیز موفق به جذب ۵۰۰۰۰ دلار سرمایه به منظور تامین مالی توسعه این طرح شده بود. تیم توسعه دهنده این پروژه از افراد باتجربه ای در حوزه ارزهای دیجیتال تشکیل شده است که تحلیلگران آن را به عنوان یکی از نقاط قوت کاردکس می دانند.کاردکس به معامله گران و توسعه دهندگان این اطمینان را داده است که با توجه به امنیت بالای این پلتفرم، حداقل ریسک را متحمل خواهند شد و همچنین امکان انجام معاملات اهرم دار با حداقل میزان Slippage نیز وجود دارد.با توجه به محبوبیت روز افزون صرافی های غیرمتمرکز انتظار می رود که کاردکس نیز پس از مدتی بتواند در مقابل پنکیک سواپ و یونی سوآپ حرفی برای گفتن داشته باشد.اوایل این هفته نیز امی آرنوت تحلیل گر مطرح ارزهای دیجیتال گفته بود که با توجه به سرعت بالای پیشرفت کاردانو باید منتظر پیوستن این رمزارز به جمع ۳ رمزارز برتر بازار از نظر مارکت کپ باشیم و شاید ADA در آینده ای نه چندان دور بتواند جانشین اتریوم بشود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جذب سرمایه 1.5 میلیون دلاری برای اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×