روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بررسی سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین ، چین لینک و یک آلتکوین دیگر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ منتشر شد.

بررسی سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین ، چین لینک و یک آلتکوین دیگر

[…]

نوشته بررسی سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین ، چین لینک و یک آلتکوین دیگر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین ، چین لینک و یک آلتکوین دیگرجاش راجر (Josh Rager)، تحلیلگر محبوب بازار رمزارزها، سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین (Bitcoin)، چین لینک (Chainlink) و یک آلتکوین با ارزش بازار کوچک را ترسیم می کند.این پیشکسوت بازار رمزارزها به ۱۷۹۶۰۰ دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که رمزارز چین لینک ممکن است سیگنال هایی از روند صعودی احتمالی را نشان دهد که سطح ۲۶.۵۰ دلار را فتح خواهد کرد.“اگر روند قیمتی در آینده نزدیکی برگشتی به محدوده حمایتی خود داشته باشد، مایل به خرید مجدد زیر تراز ۲۱ دلار هستم. احتمال حرکتی صعودی پس از آن به محدوده ۲۶.۵۰ دلار و بالاتر وجود دارد.”راجر همچنین از پروتکل کشت سود هاروست فایننس (Harvest Finance) با نماد فارم (FARM) بعنوان دیگر آلتکوین صعودی نام می برد که می تواند در آینده نزدیک، شاهد پیشرفت های بزرگی باشد. به گفته این تحلیلگر، ارزش کل قفل شده (TVL) فارم، که مقدار عرضه توکن های قفل شده در قراردادهای استیکینگ است، می تواند به عنوان یک کاتالیزور صعودی عمل کند که این رمزارز نوپا را به سقف های تاریخی جدیدی می رساند.“فارم از زمان لیست شدن در صرافی کوین بیس (Coinbase) روند صعودی مناسبی داشته است.حال که میزان TVL پروتکل هاروست نسبتا زیاد شده است، ممکن است بالاخره توجهی را که لایق آن است دریافت کند.گرچه همچنان نوسانات قیمتی زیادی وجود دارد. بهتر است در این زمان از طریق صرافی های غیر متمرکز خرید خود را انجام دهید.”راجر در مورد بیت کوین می گوید که حفظ حمایت ۴۰۶۰۰ دلاری برای ادامه روند صعودی بالقوه به سقف های تاریخی جدید بسیار مهم است. این تحلیلگر می گوید هرچه یک سطح مقاومت بیشتر مورد آزمایش قرار گیرد، احتمال شکستن آن بیشتر می شود.“یک سطح مقاومتی قبل از شکسته شدن، تنها تعداد دفعات محدودی می تواند مورد آزمایش قرار گیرد.”سطح مقاومتی بیت کوینطبق داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت ۴۱۴۵۱ دلار معامله می شود که ۰.۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بررسی سطوح اصلی روند صعودی بیت کوین ، چین لینک و یک آلتکوین دیگر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×