روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 مرداد ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 مرداد ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ مرداد ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ مردادقیمت بیت کوین پس از عدم موفقیت در عبور از مقاومت ۴۲۵۰۰ دلاری خود هم اکنون به زیر سطح ۴۰۰۰۰ دلار کاهش یافته است اما ادامه این جنبش حرکتی چگونه خواهد بود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴.۸۵ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۵.۶ درصد رشد داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۹۷۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۴۰ میلیارد دلار ۴۶.۵۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در طول هفته گذشته میزان خالص خروجی بیت کوین از صرافی ها معادل ۴.۲ میلیارد دلار بوده است اما با افت امروز قیمت بیت کوین به زیر تراز ۴۰۸۰۰ دلار بازهم میزان ورودی ها افزایش یافته و این شاخص هم اکنون در محدوده تعادل قرار دارد.شاخص ترس و طمع نیز که چند روزی در محدوده طمع قرار گرفته بود با حرکت اصلاحی امروز BTC به محدوده خنثی بازگشته است.در نمودار ۴ ساعته و غیر لگاریتمی، قیمت بیت کوین نتوانسته است که خود را به بالای سطح ۴۲۵۰۰ دلار و خط روند نزولی ایجاد شده از سقف تاریخی برساند و با افزایش یافتن عرضه ها، حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت خود را نیز از دست داد تا یک سیگنال خروج موقت صادر شود.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کویندر کوتاه مدت ممکن است پولبکی به سطح حمایت حمایتی شکسته شده ی ۴۰۸۰۰ دلار داشته باشیم که هم اکنون حکم مقاومتی دارد و تنها زمانی می توان از روند صعودی اطمینان حاصل کرد که خریداران بتوانند قیمت را در بالای خط روند نزولی به تثبیت برسانند.نخستین و اصلی ترین حمایت پیش رو در محدوده ۳۹۵۰۰ دلار قرار دارد که در صورت از دست رفتن این سطح احتمالا شاهد افت قیمت تا حمایت های بعدی در ترازهای ۳۶۵۰۰ و ۳۵۰۰۰ دلار خواهیم بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 مرداد ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×