روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کدام استیبل کوین جایگزین تتر (usdt) خواهد شد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ منتشر شد.

کدام استیبل کوین جایگزین تتر (usdt) خواهد شد؟

[…]

نوشته کدام استیبل کوین جایگزین تتر (USDT) خواهد شد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کدام استیبل کوین جایگزین تتر خواهد شد؟در حالی که بازار رمزارزها با ورود کاربران جدید در حال گسترش است، شرکت های عرضه کننده استیبل کوین ها برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار رقابت می کنند و با وجود افزایش فشارهای قانونی بر USDT این سوال پیش می آید که کدام استیبل کوین در آینده جایگزین تتر خواهد شد؟در حال حاضر استیبل کوین تتر با ارزش بازاری معادل ۶۱ میلیارد دلار بیشترین سهم از بازار را در اختیار دارد اما به دلیل عدم عرضه آن طی دو ماه گذشته، سهم تتر در بازار استیبل کوین ها از ژوئن ۲۰۲۰ روندی نزولی داشته و اکنون به کمترین میزان خود یعنی ۵۷.۳۸ درصد رسیده است.سهم عرضه در گردش استیبل کوین ها در بازار رمزارزهااین امر فضای کافی برای ورود رقبایی مانند USDC و BUSD به بازار فراهم کرده است به طوریکه سهم استیبل کوین USDC متعلق به شرکت سیرکل (Circle) به ۲۴.۳۹ درصد و سهم BUSD متعلق به صرافی بایننس (Binance) به ۱۰.۹ درصد افزایش یافته است.به نظر می رسد یکی از دلایل کاهش سهم USDT از بازار هجمه های قانونی وارد شده به آن طی هفته های گذشته می باشد و وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) نیز به تازگی تحقیقات علیه کلاهبرداری احتمالی این شرکت را آغاز کرده است.تتر در چند سال اخیر همواره به این متهم بوده که به ازای هر USDT عرضه شده، پشتوانه واقعی دلار فیزیکی ندارد.با توجه به ارتباطات نزدیک مدیران USDC با مسئولین وزارت خزانه داری آمریکا و مشارکت فعال آن ها در جلسات کارگروه PWG، به نظر می رسد که اصلی ترین رقیب تتر، USDC می باشد.ارزش بازار این استیبل کوین USDC در چند وقت اخیر رشد چشمگیری داشته و هم اکنون با ارزش بازاری معادل ۲۷.۴۳ میلیارد دلار در رتبه هفتم بازار ارزهای دیجیتال از نظر مارکت کپ قرار دارد.شایان ذکر است که USDC نیز همچون تتر متمرکز می باشد و در صورت لزوم قابلیت فریز کردن موجودی کاربران را دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کدام استیبل کوین جایگزین تتر (usdt) خواهد شد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×