روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هشداری به سرمایه گذاران کاردانو ؛ سقوطی مشابه افت قیمت لایت کوین در راه است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ منتشر شد.

هشداری به سرمایه گذاران کاردانو ؛ سقوطی مشابه افت قیمت لایت کوین در راه است!

[…]

نوشته هشداری به سرمایه گذاران کاردانو ؛ سقوطی مشابه افت قیمت لایت کوین در راه است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هشداری به سرمایه گذاران کاردانوتحلیلگر و معامله گر پیشکسوت بازار رمزارزها، پیتر برنت (Peter Brandt)، هشداری مهم به سرمایه گذاران کاردانو (Cardano) داده است و می گوید که روند قیمتی پنجمین رمزارز بزرگ جهان، می تواند در آستانه دنبال کردن مسیر قیمتی لایت کوین (Litecoin) در سال ۲۰۱۸ باشد.این استراتژیست محبوب ارزهای دیجیتال به ۵۴۹۳۰۰ دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که قیمت کاردانو ممکن است در محدوده بالایی سقف قیمتی خود قرار گرفته باشد و به زودی با روند نزولی احتمالی روبرو شود، مشابه آنچه که برای رمزارز لایت کوین در اوج بازار نزولی ۲۰۱۸ رخ داد.بر اساس نمودار برنت، کاردانو می تواند در حال تکمیل یک الگوی نزولی بزرگ به شکل الگوی سر و شانه باشد که خط گردن این الگو درست روی محدوده حمایتی قدرتمند ۱.۰۰ دلار قرار می گیرد. الگوی سر و شانه اغلب توسط معامله گران به عنوان نشانه ای از رونق بازار نزولی دیده می شود. حرکت در زیر خط گردن این الگو در محدوده ۱.۰۵ دلار، مشابه روند قیمتی لایت کوین در سال ۲۰۱۸ که حمایت ۱۰۵ دلار را از دست داد، می تواند پیش بینی نزولی برنت را تأیید کند.نمودار رمزارز کاردانوکاپو (Capo)، تحلیلگر برتر بازار رمزارزها، با ارزیابی برنت موافق است، اما می گوید که کاردانو قبل از اینکه بتواند روندی نزولی را آغاز کند، ابتدا باید محدوده حمایتی خود را از دست بدهد.“این حمایت باید حفظ شود، من موافقم. به احتمال زیاد نیز حفظ خواهد شد.”مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، استراتژیست و معامله گر محبوب بازار رمزارزها، با موضع گیری مخالف نسبت به دیدگاه نزولی برنت در مورد کاردانو، می گوید این پلتفرم قرارداد هوشمند اگر سطوح کلیدی بیت کوین باز پس گرفته شود، می تواند حدود ۸۰۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کند.“اگر بخواهیم در حدود ۲۸۰۰ ساتوشی (حدود ۱.۱۶ دلار) کف سازی کنیم، می توانیم یک رشد ۱۷۰ تا ۱۹۰ درصدی روی جفت بیت کوینی را تجربه کنیم.من همچنین انتظار دارم که ارزش بیت کوین در برابر دلار آمریکا روند خوبی داشته باشد. بنابراین اگر بتوانیم به این منطقه (۰.۰۰۰۰۸ در جفت ADA/BTC یا ۳.۱۷ دلار در نمودار کاردانو) وارد شویم، احتمالاً حرکتی ۴۰۰ تا ۸۰۰ درصدی را برای کاردانو شاهد خواهیم بود.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشداری به سرمایه گذاران کاردانو ؛ سقوطی مشابه افت قیمت لایت کوین در راه است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×