روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 12 مرداد ؛ استراحتی برای شروع دوباره روند صعودی؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 12 مرداد ؛ استراحتی برای شروع دوباره روند صعودی؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ مرداد ؛ استراحتی برای شروع دوباره روند صعودی؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ مردادقیمت اتریوم پس از بازگشت از سطح ۱۷۵۰ دلار رشدی ۵۵ درصدی را تجربه کرد و هم اکنون با رسیدن به مقاومت ۲۶۵۰ دلار و افت قیمت بیت کوین، اصلاحی کوتاه مدت را آغاز کرده است. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم ۲.۸۷ درصد افت داشته و حجم معاملات ۶.۲۵ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر ETH در تراز ۲۴۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۹۰.۶۷ میلیارد دلار ۱۸.۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در طول هفته گذشته شاهد خالص خروجی ۵۱۵.۲ میلیارد دلار اتریوم از صرا فی ها بودیم و میزان رزرو اتریوم (ETH موجود در صرافی ها) همچنان در حال کاهش است و به کمترین حد خود طی سه سال گذشته رسیده است.همچنین میزان اترهای استیک شده در قرادادهای ETH 2.0 به بیش از ۶۴۷۰ مورد با ارزش تقریبی ۱۵.۹ میلیارد دلار رسیده است و تعداد آدرس های جدید و فعال شبکه نیز رشد داشته اند. بنابراین به طور کلی از نظر داده های درون شبکه ای اتریوم در وضعیت مناسبی قرار دارد.در نمودار ۴ ساعته، قیمت به تازگی خط روند صعودی خود را شکسته و یک سیگنال خروج کوتاه مدت صادر کرده است که با توجه به شیب زیاد خط روند و رشد قیمت بدون توقف اتریوم در هفته گذشته چندان دور از انتظار نبود.نمودار ۴ ساعته قیمت اتریومدر همین تایم فریم می توان یک الگوی کف دو قلو را مشاهده کرد که خط گردن آن در تراز ۲۴۰۰ دلار قرار دارد و اگر این سطح حمایتی از دست نرود، پولبک الگو تکمیل شده و می توانیم شاهد رشد دوباره قیمت تا تراز ۳۲۰۰ دلار باشیم که در این مسیر سطوح ۲۶۵۰ و ۲۹۰۰ دلار اصلی ترین مقاومت های پیش رو محسوب می شوند.اما در صورت افزایش یافتن عرضه ها و شکسته شدن حمایت ۲۴۰۰ دلار، نخستین پشتیبانی قیمت در محدوده ۲۲۵۰ تا ۲۱۵۰ دلار قرار دارد که منطبق بر تراز ۰.۵ فیبوناچی دو نقطه ای موج صعودی آخر نیز می باشد و پس از آن سطوح ۲۰۰۰ و ۱۷۵۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 12 مرداد ؛ استراحتی برای شروع دوباره روند صعودی؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×