روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین در حال حاضر چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ منتشر شد.

بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین در حال حاضر چیست؟

[…]

نوشته بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین در حال حاضر چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوینتون ویز (Tone Vays)، معامله گر و تحلیلگر پیشکسوت بازار رمزارزها، از نظر خود بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین (Bitcoin) را در کوتاه مدت بررسی کرده و توضیح می دهد.تون ویز در یک جلسه استراتژی جدید همراه با تحلیلگر معروف داده های درون زنجیره ای، ویلی وو (Willy Woo)، می گوید که به دلیل افزایش قیمت بیت کوین تا سطح ۴۲۰۰۰ دلاری، او کمتر انتظار حرکت نزولی قابل توجهی را برای بیت کوین دارد چرا که وی معتقد است به دلیل رفتار قیمتی اخیر بیت کوین، روندی صعودی به سمت سقف های تاریخی جدید آغاز شود.“من هنوز فکر می کنم که مقدار کمی عقب نشینی و اصلاح قیمت را مشاهده خواهیم کرد. در ابتدا، من فکر می کردم این عقب نشینی در بدترین سناریو ممکن، تا حدود ۳۵۰۰۰ دلار پیش می رود، که بعد از آن روندی دیگر برای فتح سقف های تاریخی جدیدی آغاز شود. اکنون که ما به ۴۲۰۰۰ دلار رسیده ایم و روند قیمتی رمزارز پیشرو بازار تغییر کرده، من فکر می کنم این عقب نشینی قبل از بازگشت به کانال ۴۰۰۰۰ دلاری و سرانجام تلاش برای فتح قله های جدید در اوت یا اوایل سپتامبر، نهایت تا ۳۷۵۰۰ دلار اصلاح کند. این اساساً دیدگاه کلی من در مورد بیت کوین است.”سطح کلیدی آغاز کننده روند صعودیچشم انداز ویز تغییراتی در پیش بینی قبلی وی ایجاد کرده است. این تحلیلگر رمزارز در ابتدا انتظار داشت که شاهد یک رویداد کاپیتولاسیون برای بیت کوین باشیم، جایی که بیت کوین کف قیمتی جدیدی را در سال ۲۰۲۱ لمس می کند. اکنون، ویز معتقد است تا زمانی که بیت کوین سطح ۴۲۰۰۰ دلار را پس بگیرد، پایین ترین سطح قیمتی بیت کوین که در تاریخ ۲۱ ژوئن لمس شد (۲۸۶۷۵ دلار)، احتمالاً دوباره دیده نمی شود.“آیا ما در حال شکل دادن یک الگوی نزولی دیگر هستیم؟ در حال حاضر، من هنوز فکر می کنم ما تا حدودی درون یک منطقه نامشخص هستیم، اما اگر به بالای سطح ۴۲۰۰۰ دلاری برگردیم، احتمال زیاد روند قدرتمند و پرشتابی را مستقیم به سمت محدوده ۵۰۰۰۰ دلار مشاهده خواهیم کرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین در حال حاضر چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×