روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 مرداد ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 مرداد ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه دارد؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ مرداد ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ مردادقیمت بیت کوین در روزهای اخیر حمایت های مهم ۴۰۸۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار را از دست داده و با ثبت یک کف قیمتی پایین تر وارد یک روند نزولی کوتاه مدت شده است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۱.۳ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۱۱.۱۶ درصد افت داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۷۹۵۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۱۱.۸ میلیارد دلار ۴۵.۸۲ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.شاخص ترس و طمع امروز مارکت در تراز ۴۲ قرار گرفته است که نشان دهنده وجود ترس در معامله گران می باشد اما با نگاهی گذرا به وضعیت کنونی رمزارزها می توان متوجه شد که در چند روز اخیر علی رغم افت قیمتی بیت کوین، آلتکوین ها عملکرد بهتری داشته و بعضا در محدوده مثبت نیز معامله می شوند که معمولا چنین اتفاقی یک نشانه مثبت تلقی می شود و بیانگر آن است که تعدادی از معامله گران این اصلاح را به چشم فرصت خرید می بینند.همچنین گوگل روز گذشته ممنوعیت سه ساله تبلیغات بیت کوین و رمز ارزها را لغو کرد تا شرکت های فعال در بازار رمزارزها بتوانند دوباره در موتور جستجوی گوگل به تبلیغات مرتبط با کریپتو بپردازند.نخستین حمایت پیش رو در تراز ۳۷۵۰۰ دلار واقع شده است که تراز ۰.۳۸ فیبوناچی دو نقطه ای بر روی موج صعودی اخیر می باشد اما این سطح چندان قدرتمند به نظر نمی رسد. مهم ترین محدوده پشتیبانی قیمت در محدوده ۳۶۵۰۰ تا ۳۶۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن محدوده ۳۵۰۰۰ تا ۳۴۸۰۰ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کویندر صورت از دست رفتن حمایت ۳۴۸۰۰ دلار امید چندانی برای بازگشت دوباره قیمت به سطح ۴۰۰۰۰ دلار در کوتاه مدت باقی نمی ماند و حتی ممکن است با ایجاد یک موج نزولی دیگر به کانال قیمتی ۲۰۰۰۰ دلار وارد شویم.مقاومت های پیش رو نیز در ترازهای ۳۹۵۰۰ و ۴۰۸۰۰ دلار قرار دارند و تا زمانی که قیمت در بالای خط روند نزولی زرد رنگ تثبیت نشده است نمی توان گفت که روند صعودی تازه ای آغاز شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 مرداد ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×