روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " منتظر انفجار قیمتی اتریوم باشید ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ منتشر شد.

منتظر انفجار قیمتی اتریوم باشید !

[…]

نوشته منتظر انفجار قیمتی اتریوم باشید ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منتظر انفجار قیمتی اتریوم باشید !نیکلاس مرتن، تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال، می گوید که ETH در حال آماده شدن برای ورود به چرخه صعودی جدیدی است و در آینده ای نه چندان دور باید منتظر انفجار قیمتی اتریوم بود.در یک استراتژی جدید، این تحلیلگر دامیننس (سلطه بر بازار) اتریوم را با دیگر ارزهای دیجیتال مقایسه کرده و گفته است که دامیننس اتریوم در آستانه شکستن یک ناحیه مقاومتی مهم می باشد.“سهم اتریوم از بازار ارزهای دیجیتال در مارس و می ۲۰۱۷ نیز با محدوده مقاومتی ۱۹ تا ۲۰ درصد درگیر بود و این نشان می دهد که دامیننس نیز یکی از معیارهای مهم در تحلیل محسوب می شود.”افزایش تسلط اتریوم بر بازار نشان می دهد که ارزش برترین پلتفرم قراردادهای هوشمند به سرعت بیشتری نسبت به دیگر دارایی ها افزایش می یابد.مرتن همچنین خاطرنشان می کند که آپدیت هاردفورک لندن (EIP-1559) که ۴ یا ۵ آگوست انجام خواهد شد، بخشی از هزینه ی تراکنش ها را خواهد سوزاند و این امر نیز با توجه به اثر تورم زدای خود به عنوان کاتالیزوری برای سناریوی صعودی یاد شده عمل خواهد کرد.به اعتقاد مرتن تنها دارایی دیجیتالی که روزی می تواند جانشین بیت کوین شود، اتریوم است. او در این راستا می گوید:“ارزهای زیادی در ابتدای کار خود ادعای جانشین بیت کوین بودن را داشته اند اما پس از چند سال دیگر اسمی از آن ها نمی شنویم در حالی که اتریوم همواره با ثبات عمل کرده و رقیب اصلی BTC محسوب می شود چراکه کاربردها و جذابیت های آن روز به روز در حال افزایش است.”سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ برای پروتکل های دیفای (DeFi) بر بستر اتریوم یک دوره فوق العاده بوده است. به طوریکه از آوریل تا ژوئن، تعداد آدرس های اتریومی که از دیفای استفاده می کنند ۶۵ درصد افزایش یافته است و این نشان دهنده اقبال عمومی به سمت پروتکل های مالی نوینی است که اتریوم پرچم دار آن ها محسوب می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " منتظر انفجار قیمتی اتریوم باشید ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×