روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 14 مرداد ؛ چه چیزی ada را ارزشمند می‌کند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ منتشر شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در 14 مرداد ؛ چه چیزی ada را ارزشمند می‌کند؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۴ مرداد ؛ چه چیزی ADA را ارزشمند می کند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۴ مردادقیمت کاردانو (ADA) پس از بازگشت از حمایت ۱ دلاری خود تا به اینجا رشدی ۳۵ درصدی را تجربه کرده است اما آیا جنبش حرکتی می تواند سبب بازگشت به روند صعودی شود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۴ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت کاردانو ۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۱.۹ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر ADA در تراز ۱.۳۶ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۴.۲ میلیارد دلار در رتبه پتجم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.هم اکنون ۷۱.۸ درصد از کل موجودی در گردش ADA با ارزش تقریبی ۳۱.۱ میلیارد دلار استیک شده است که این امر با توجه به کاهش یافتن موجودی این رمزارز در صرافی ها به رشد قیمت کمک می کند. همچنین شبکه کاردانو در آستانه انجام یک به روزرسانی بزرگ است که معامله گران مدت زیادی در انتظار آن بوده اند.در نمودار ۴ ساعته، قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است و نخستین مقاومت در تراز ۱.۴۰ دلار قرار دارد. اما مهم ترین مقاومت پیش رو در تراز ۱.۵ دلار واقع شده است که اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای این سطح به تثبیت برسانند یک الگوی کف دو قلو ایجاد شده و قیمت پتانسیل رشد تا محدوده ۱.۸ و سپس ۲.۱۵ دلار را بدست می آورد.نمودار ۴ ساعته قیمت کاردانوبنابراین سطح ۱.۵ دلار را می توان حد قاصل روند صعودی و نزولی در نظر گرفت اما مثل همیشه همه چیز به روند قیمتی بیت کوین بستگی دارد و اگر BTC نتواند از روند نزولی خود رهایی یابد، سناریوی صعودی کاردانو نیز محتمل نخواهد بود.در صورت افزایش یافتن عرضه ها، اولین حمایت در تراز ۱.۳۲ دلار می باشد که با محدوده کف کانال نیز تلاقی دارد. سطح حمایتی بعدی در تراز ۱.۱۶ دلار بوده و در نهایت سطح ۱ دلار حمایت اصلی قیمت محسوب می شود که تا کنون ۷ بار مانع از افت بیشتر قیمت شده است.به طور کلی تمامی سطوح یاد شده از اعتبار خوبی برخوردار هستند و حتی در صورت شکسته شدن هر کدام، انتظار یک واکنش کوتاه مدت را داریم که می توان از آن ها در انجام معاملات فیوچرز (اهرم دار) بهره برد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 14 مرداد ؛ چه چیزی ada را ارزشمند می‌کند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×