روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت تسلا چه تعداد بیت کوین نگهداری می کند؟ سود و زیان ایلان ماسک از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ منتشر شد.

شرکت تسلا چه تعداد بیت کوین نگهداری می کند؟ سود و زیان ایلان ماسک

[…]

نوشته شرکت تسلا چه تعداد بیت کوین نگهداری می کند؟ سود و زیان ایلان ماسک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شرکت تسلا چه تعداد بیت کوین نگهداری می کند؟ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل شرکت تسلا (Tesla)، درباره کل دارایی های بیت کوین (Bitcoin) این شرکت خودروهای الکتریکی صحبت کرد.ایلان ماسک به تازگی در توئیتر اعلام کرد که این غول فناوری نزدیک به ۴۲۰۰۰ عدد بیت کوین در سبد دارایی های خود دارد. در زمان نگارش این مطلب، بر اساس داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، قیمت هر بیت کوین در حدود ۳۸۵۵۹ دلار می باشد که در نتیجه نشان می دهد ارزش دارایی های بیت کوین کمپانی تسلا بیش از ۱.۶۰ میلیارد دلار است.ماسک شخصاً نیز صاحب بیت کوین است و دیگر شرکت معروفش، شرکت هوافضا اسپیس ایکس (SpaceX)، بیت کوین را نیز در ترازنامه خود دارد.بر اساس به روزرسانی گزارشات مالی این شرکت، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱، تسلا متحمل ۲۳ میلیون دلار کاهش ارزش مربوط به دارایی های بیت کوین خود شده است. این سند نشان می دهد که تسلا در مجموع ۱.۵ میلیارد دلار برای خرید دارایی های دیجیتال خود هزینه کرده و ۲۷۲ میلیون دلار نیز از فروش ارزهای دیجیتال درآمد کسب کرده است.اعتقاد بر این است که نظرات عمومی مختلف ایلان ماسک در مورد بیت کوین و به طور کلی فضای رمزارزها، منجر به برخی از تغییرات چشمگیر قیمتی در این دارایی دیجیتال و بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۱ شده است.وی صریحا اعلام کرده است که تسلا به احتمال زیاد بار دیگر پذیرش پرداخت های بیت کوین را آغاز می کند، البته به شرطی که فرآیند استخراج رمزارز با محیط زیست سازگارتر شود. او می گوید که یک تغییر قابل توجه از استفاده از زغال سنگ به عنوان سوخت به سمت انرژی تجدیدپذیر در حال انجام است. وی گفت:“من می خواهم کمی دقت را بالا ببرم تا بتوان به طور قطعی تأیید کرد که درصد مصرف انرژی تجدیدپذیر به احتمال زیاد ۵۰ درصد یا بیشتر از آن است و روند رو به رشدی نیز در آن وجود دارد. در این صورت تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرکت تسلا چه تعداد بیت کوین نگهداری می کند؟ سود و زیان ایلان ماسک از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×