روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بروزرسانی لندن به منظور بهبود شبکه اتریوم پس از ماه ها انتظار اجرایی شد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ منتشر شد.

بروزرسانی لندن به منظور بهبود شبکه اتریوم پس از ماه ها انتظار اجرایی شد!

[…]

نوشته بروزرسانی لندن به منظور بهبود شبکه اتریوم پس از ماه ها انتظار اجرایی شد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بهبود شبکه اتریوم با هاردفورک لندنبروزرسانی لندن، که شامل چندین ایده متفاوت به منظور بهبود شبکه اتریوم (Ethereum)، از جمله EIP-1559 است، اکنون پس از ماه ها آماده سازی و انتظار به شکلی رسمی فعال شده است و در همین چند ساعت منجر به سوخته شدن تعداد زیادی رمزارز اتریوم شده است.این ارتقاء در بلوک ۱۲۹۶۵۰۰۰ رخ داد و شروع تغییرات مختلفی که برای بهبود تجربه کاربری اتریوم طراحی شده است را کلید زد.EIP-1559 یک مکانیسم بسیار مورد توجه برای سوزاندن کارمزد ها را به شبکه معرفی می کند. این بدان معناست که هر بار که یک تراکنش ارسال می شود، درصدی از هزینه های معامله به طور دائم از منبع گردش اتریوم حذف می شود.به گفته ردیاب جدیدی در سایت Etherchain.org، این پروتکل تنها در همین مدت کوتاه فعالسازی خود، تا زمان انتشار این مطلب، ۱۶۱۱۷۶۶ دلار رمزارز اتریوم را سوزانده است.سایر تغییرات این بروزرسانی شامل ایجاد یک کارمزد پایه و گزینه ای برای کاربران به منظور تعیین حداکثر کارمزد یک تراکنش است.“بروزرسانی EIP-1559 یک نوع معامله جدید اضافه کرده است که در آن کاربران می توانند حداکثر کارمزدی را که مایل به پرداخت هستند، به همراه حداکثر مبلغی که مایل به ارسال به ماینرها هستند، مشخص کرده و مابه التفاوت بین حداکثر و کارمزد پایه و انعام استخراج کنندگان را بازپرداخت کنند.در نهایت، EIP همچنین باعث سوزاندن بخشی از کارمزدهای معامله می شود، چیزی که بخش بزرگی از جامعه آن را به عنوان یک پیشرفت مهم در اقتصاد شبکه اتریوم می دانند.”انتظار نمی رود که بروزرسانی EIP-1559 باعث ضد تورمی شدن قیمت اتریوم در کوتاه مدت شود. در حال حاضر، پاداش های اتریومی که به ماینرهایی داده می شود که به شبکه قدرت می دهند، به احتمال زیاد از مقدار اتریوم پیشی خواهد گرفت.همانطور که ملتم دمیرس (Meltem Demirors)، مدیر استراتژی شرکت کوین شیرز (CoinShares) اشاره کرده است، این امر می تواند هنگامی که اتریوم به اثبات سهام (PoS) مهاجرت کند، تغییر کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بروزرسانی لندن به منظور بهبود شبکه اتریوم پس از ماه ها انتظار اجرایی شد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×