روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 مرداد ؛ بیت کوین 100000 دلاری در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 مرداد ؛ بیت کوین 100000 دلاری در راه است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ مرداد ؛ بیت کوین ۱۰۰۰۰۰ دلاری در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ مردادروز گذشته قیمت بیت کوین پس از مدت ها بالاخره موفق به عبور از سقف محدوده رنج خود شد اما آیا روند صعودی بازگشته است و می توان به فتح سقف قیمتی ۶۵۰۰۰ دلار امیدوار بود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۵.۳۵ درصد افزایش پیدا کرده و حجم معاملات ۴.۱۹ درصد رشد داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۴۳۱۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۸۱۲.۵ میلیارد دلار ۴۶.۰۸ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.شاخص ترس و طمع امروز بازار در تراز ۶۹ قرار گرفته است که نشان دهنده وجود طمع در معامله گران است.در نمودار ۴ ساعته و لگاریتمی، هم اکنون قیمت به خط روند نزولی اصلی خود رسیده است و می توان انتظار یک پولبک به محدوده مقاومتی شکسته شده ۴۲۵۰۰ تا ۴۰۸۰۰ دلار را داشت. اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این خط روند شوند می توان گفت که روند نزولی به پایان رسیده و فاز صعودی جدیدی آغاز شده است.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوینبه نظر می رسد که قیمت در حال تکمیل یک ABC صعودی است که هدف قیمتی نخست این الگو با توجه به فیبوناچی سه نقطه ای کشیده شده در تراز ۴۷۰۰۰ دلار قرار دارد.به طور کلی خریداران کنترل اوضاع را در دست دارند و جنبش حرکتی اخیر از ماهیت صعودی خوبی برخوردار است که احتمال شکسته شدن خط روند نزولی را تقویت می کند.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۴۵۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن محدوده ۴۶۸۰۰ تا ۴۷۰۰۰ می تواند مانع از رشد بیشتر قیمت بشود که از نظر داده های درون شبکه ای نیز سطح مهمی محسوب می شود.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت پیش رو در تراز ۴۲۵۰۰ و سپس ۴۰۸۰۰ دلار قرار دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 مرداد ؛ بیت کوین 100000 دلاری در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×