روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت ایالات متحده آمریکا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ منتشر شد.

احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت ایالات متحده آمریکا

[…]

نوشته احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت ایالات متحده آمریکا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت ایالات متحده آمریکاری دالیو، موسس بزرگترین صندوق پوشش ریسک جهان یعنی بریج واتر اسوشیتز (Bridgewater Associates)، از احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت آمریکا ابراز نگرانی کرده است. این در حالی است که او بیت کوین را طلای دیجیتال می داند و بخشی از سبد سرمایه گذاری خود را به رمزارزها اختصاص داده است.دالیو هفته گذشته در مصاحبه ای با CBNC با ابراز نگرانی درباره آینده رمزارزها اظهار داشت احتمال اینکه دارایی های دیجیتال از جمله بیت کوین توسط دولت فدرال غیرقانونی اعلام شوند، وجود دارد.وی در این راستا به زمانی اشاره کرد که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در سال ۱۹۳۴ قانون ذخیره طلا (ممنوعیت احتکار طلا) را امضا نموده و همه عناوین و گواهی های طلای خصوصی کشور را به خزانه داری ایالات متحده منتقل کرد.دالیو می گوید که در صورت بروز رکود اقتصادی یا حتی بروز تورم پیش بینی نشده احتمال دارد دولت رویکرد مشابهی را نسبت به بیت کوین و سایر رمزارزها اتخاذ کند. این میلیاردر ۷۲ ساله اضافه کرد:“من مالک بزرگی در حوزه ارزهای دیجیتال نیستم و صرفا با هدف ایجاد تنوع در سبد سرمایه گذاری خود مقداری بیت کوین خریدارای کرده ام اما واقعا نمی دانم که در آینده قیمت بیت کوین چقدر خواهد بود.”او در انتها به سرمایه گذاران می گوید:“مراقب باشید که پول خود را در چه چیزی قرار می دهید. بازار ارزهای دیجیتال هنوز به بلوغ کافی نرسیده است و به دلیل حجم بازار نه چندان زیاد، بسیار آسیب پذیر می باشد. چنین چیزی را با سخت گیری های چند ماه گذشته چین به وضوح می توان مشاهده کرد.افراد زیادی این صنعت را صرفا به چشم یک بازار سوداگرانه برای کسب سود در کوتاه مدت می بینند و در صورتی که با ریسکی بیش از حد مواجه شوند از آن خارج می شوند که این امر با خروج کلان سرمایه سبب کاهش شدید قیمت ها می شود.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال غیر قانونی اعلام شدن رمزارزها توسط دولت ایالات متحده آمریکا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×