روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نرخ توکن سوزی اتریوم می‌تواند منجر به سوزانده شدن 5 میلیارد دلار در سال شود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ منتشر شد.

نرخ توکن سوزی اتریوم می‌تواند منجر به سوزانده شدن 5 میلیارد دلار در سال شود

[…]

نوشته نرخ توکن سوزی اتریوم می تواند منجر به سوزانده شدن ۵ میلیارد دلار در سال شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نرخ توکن سوزی اتریوم ، ۵ میلیارد دلار در سالتقریباً یک هفته از هارد فورک لندن می گذرد و تا کنون بیش از ۲۰۰۰۰ ETH سوزانده شده است که ارزش دلاری آنها معادل ۶۴ میلیون دلار می باشد. تحلیل گران تخمین می زنند که نرخ توکن سوزی اتریوم می تواند منجر به سوزانده شدن ۵ میلیارد دلار اتریوم در سال گردد.در حال حاضر چیزی حدود ۲۵ تا ۷۵ درصد هزینه تراکنش پایه شبکه اتریوم سوزانده می شود که این روند می تواند اتریوم را به یک اکوسیستم ضد تورمی تبدیل کند.هم اکنون برترین پلتفرم مبتنی بر اتریوم برای سوزاندن هزینه ها، بازار OpenSea NFT بوده است که ۷۳۵ ETH معادل ۲.۳ میلیون دلار اتریوم را از چرخه عرضه خارج کرده است. پس از آن صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ (Uniswap v2) در تراکنش های خود ۳۴۸ ETH و بازی محبوب Axie Infinity معادل ۱ میلیون دلار اتریوم سوزانده اند.در ۲۴ ساعت گذشته نرخ توکن سوزی اتریوم معادل ۳ اتر در دقیقه بوده است که این میزان برابر ۴۳۲۰ اتریوم در طول روز، ۳۰۲۴۰ اتر در یک هفته و ۱۳۱۰۰۰ در هر ماه است. در طول یک سال، این میزان معادل ۱.۵۷ میلیون اتریوم خواهد بود که با قیمت فعلی ارزشی معادل ۴.۹ میلیارد دلار دارد. البته همه این ارقام فرضی هستند چراکه هزینه ها با توجه به تقاضا در شبکه تغییر می کند و قیمت ها ثابت نیستند.به جز استفاده از اتریوم برای معاملات، دیفای و توکن های غیر مثلی، حجم زیادی اتریوم در قرارداد هوشمند اتریوم ۲ استیک شده است که این اترها تا زمان تبدیل شبکه ساز و کار اتریوم به اثبات سهام (POS)، از چرخه عرضه خارج شده اند.هرچند باید به این نکته نیز توجه نمود که اتریوم محدودیت عرضه ندارد و این توکن سوزی صرفا رشد عرضه اتریوم را کند می کند که در بلند مدت می تواند تاثیر مثبتی در رشد قیمت داشته باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نرخ توکن سوزی اتریوم می‌تواند منجر به سوزانده شدن 5 میلیارد دلار در سال شود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×