روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بنابر داده‌های درون شبکه‌ای قیمت بیت کوین همچنان با ارزش واقعی خود فاصله دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ منتشر شد.

بنابر داده‌های درون شبکه‌ای قیمت بیت کوین همچنان با ارزش واقعی خود فاصله دارد

[…]

نوشته بنابر داده های درون شبکه ای قیمت بیت کوین همچنان با ارزش واقعی خود فاصله دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین همچنان با ارزش واقعی خود فاصله داردویل کلمنته (Will Clemente) تحلیلگر سرشناس بازار رمزارزها با استناد به برخی شاخص های درون شبکه ای معتقد است که قیمت فعلی بیت کوین بیانگر ارزش واقعی آن نیست.در این راستا کلمنته دو فاکنور جریان تبدیل نقدینگی به کوین (فروش و خرید) و میزان بیت کوین موجود در صرافی ها نسبت به کل موجودی در گردش آن را مورد بررسی قرار داده است.وی با بررسی تحرکات دو شاخص فوق و روند افزایشی موجودی غیرنقد، بازار را در فاز انباشت (خرید) می بیند و می گوید:“داده های درون شبکه ای به شدت صعودی هستند و قیمت بیت کوین به دلایل مختلف از جمله وجود اخبار منفی در چند وقت اخیر پیرامون حوزه کریپتو، از ارزش واقعی خود عقب مانده است.”او همچنین رشد کاربران جدید در شبکه بیت کوین و رفتار آن ها را بررسی کرده و بر این باور است که سرمایه گذاران تازه وارد در حال افزایش دارایی خود هستند و به زودی قصد خروج از بازار ندارند. این تحلیلگر همچنین اضافه می کند:“علاوه بر رشد تعداد کاربران جدید و خرد، سرمایه گذاران نهادی جدیدی نیز همچنان به دنبال ورود به بازار بیت کوین هستند که هدف آن ها سرمایه گذاری بلند مدت است نه کسب سودی موقت.”از نظر کلمنته قیمت بیت کوین برای رفع اختلاف میان عرضه و تقاضای به وجود آمده و تعدیل شرایط موجود نیاز دارد تا به بازه قیمتی ۵۵۰۰۰ تا ۵۷۰۰۰ دلار برسد که به معنی رشد ۲۰ درصدی از قیمت کنونی (۴۵۰۰۰ دلار) می باشد.کلمنته در انتها خاطر نشان می کند اگرچه بیشتر داده های درون شبکه ای سیگنال های صعودی می دهند اما همچنان چندین فاکنور منفی نیز وجود دارد که یکی از آن ها افت قابل ملاحظه هش ریت شبکه بیت کوین پس از ممنوعیت استخراج در چین می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بنابر داده‌های درون شبکه‌ای قیمت بیت کوین همچنان با ارزش واقعی خود فاصله دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×