روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 مرداد ؛ ماهیت روند همچنان صعودی است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 مرداد ؛ ماهیت روند همچنان صعودی است

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ مرداد ؛ ماهیت روند همچنان صعودی است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ مردادقیمت بیت کوین روز گذشته با ثبت یک کندل صعودی قدرتمند رشدی ۷.۸ درصدی را به ثبت رساند و تا به اینجا موفق به عبور از مقاومت ۴۶۵۰۰ دلاری خود شده است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ مرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۵.۲۳ دصرد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۲۰.۹۳ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۴۷۵۵۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۸۹۳.۱ میلیارد دلار ۴۴.۸۵ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.شاخص ترس و طمع مارکت که در یک دوره تقریبا دو ماهه در محدوده ترس شدید و ترس قرار داشت هم اکنون با رشد قیمتی رمزارزها برای اولین بار طی ۳ ماه گذشته به اوج خود و تراز ۷۶ رسیده است که نشان دهنده طمع شدید در معامله گران است.همچنین تعداد بیت کوین های هولد شده توسط ماینرها در حال افزایش است که این امر با کاهش دادن عرضه و قدرت فروش، شرایط ادامه رشد قیمت را فراهم می کند.در نمودار ۱ ساعته و غیر لگاریتمی، قیمت همچنان درون کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد و به تازگی از محدوده میدلاین آن رو به بالا بازگشته است.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین مقاومت پیش رو در تراز ۴۷۸۰۰ دلار قرار دارد اما با توجه قدرت کندل های صعودی ثبت شده به نظر می رسد که شاهد رشد قیمت تا محدوده سقف کانال خواهیم بود. اصلی ترین مقاومت های پیش رو در ترازهای ۵۱۰۰۰ و ۵۳۰۰۰ دلار واقع شده اند و بیت کوین برای عبور از این محدوده کار نسبتا سختی در پیش دارد.در کوتاه مدت احتمالا شاهد یک پولبک به مقاومت شکسته شده ی ۴۶۵۰۰ دلار خواهیم بود که اکنون حکم حمایتی دارد. در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز حمایت های بعدی در سطوح ۴۵۰۰۰ و ۴۲۵۰۰ دلار قرار دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 مرداد ؛ ماهیت روند همچنان صعودی است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×