روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اعلام شدن تاریخ به روز رسانی آلونزو و انتظار رشد چند صد درصدی کاردانو از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ منتشر شد.

اعلام شدن تاریخ به روز رسانی آلونزو و انتظار رشد چند صد درصدی کاردانو

[…]

نوشته اعلام شدن تاریخ به روز رسانی آلونزو و انتظار رشد چند صد درصدی کاردانو اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تاریخ به روز رسانی آلونزو و انتظار رشد چند صد درصدی کاردانوروز گذشته تیم توسعه دهنده کاردانو اعلام کرد که به روز رسانی آلونزو در این شبکه در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۱ اجرایی خواهد شد. در پی این خبر قیمت کاردانو با رشدی ۱۶ درصدی به بیش از ۲ دلار رسید.هدف اصلی این آپدیت اضافه شدن راه حل قراردادهای هوشمند و دیفای به شبکه کاردانو است. علاوه بر این گفته شده است که توکن های ERC20 مشتق شده از اتریوم نیز می توانند در زنجیره کاردانو مورد استفاده قرار گیرند.خبر این به روز رسانی در اوایل هفته گذشته پخش شد اما تاریخ دقیق اعلام نشده بود. با این حال از آن زمان تا کنون، قیمت این رمزارز تقریباً دو برابر شده است.در حال حاضر ADA در تراز ۲.۲۳ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۰ میلیارد دلار با اختلاف اندکی بالاتر از بایننس کوین و در جایگاه سوم بازار قرار گرفته است.شبکه کاردانو به دلیل حجم معاملات پایین بارها مورد انتقاد قرار گرفته بود که به تازگی تعداد آدرس های فعال شبکه هم افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. همچنین داده های گیت هاب (Github) نشان دهنده فعالیت زیاد توسعه دهندگان این شبکه است.پس از ادغام قراردادهای هوشمند، استخرهای استیک کاردانو نیز نشانه ی صعودی دیگری محسوب می شوند که همه این عوامل باعث شده اند تا تقاضای بسیار خوبی برای این رمزارز شکل بگیرد اما لارک دیویس، تحلیلگر معروف بازار رمزارزها می گوید:“آیا چنین چیزی بدان معناست که ADA می تواند مانند پالیگان ۵۰ برابر شود؟ خیر، با ۶ برابر شدن قیمت، ارزش بازار کاردانو به اندازه اتریوم خواهد شد. اما اگر به روز رسانی کاردانو به خوبی انجام شود، پس از آغاز قراردادهای هوشمند و رشد کاربران شبکه، می توانیم انتظار این رشد چندصد درصدی را داشته باشیم.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اعلام شدن تاریخ به روز رسانی آلونزو و انتظار رشد چند صد درصدی کاردانو از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×