روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " انفجار قیمتی سولانا و ثبت سقف تاریخی جدید ؛ افزایش قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ منتشر شد.

انفجار قیمتی سولانا و ثبت سقف تاریخی جدید ؛ افزایش قیمت تا کجا ادامه دارد؟

[…]

نوشته انفجار قیمتی سولانا و ثبت سقف تاریخی جدید ؛ افزایش قیمت تا کجا ادامه دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

انفجار قیمتی سولانا و ثبت سقف تاریخی جدیدقیمت سولانا در ۲۴ ساعت گذشته رشد چشم گیر ۴۱ درصدی را تجربه کرده و موفق به ثبت سقف تاریخی جدیدی در تراز ۶۴.۹۱ دلار شده است.به نظر می رسد که سولانا قصد پیوستن به جمع ده رمزارز برتر بازار از نظر مارکت کپ را دارد. این ارز دیجیتال هم اکنون با ارزش بازاری معادل ۱۷.۷۳ میلیارد دلار در رتبه یازدهم و پس از یونی سوآپ قرار دارد.در طول هفته اخیر قیمت SOL بیش از ۵۵ درصد رشد داشته و پس از ریپل دومین عملکرد برتر در میان رمزارزها را به نام خود ثبت کرده است.همچنین ارزش قفل شده در شبکه عمومی سولانا به بالاترین میزان خود معادل ۱.۸۵ میلیارد دلار رسیده است و مجموع حجم معاملات بر روی این شبکه نیز به ۲۴.۱ میلیارد تراکنش رسیده است.تمام این فاکتورها نشان می دهند که SOL در حال تبدیل شدن به یک انتخاب جذاب برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگان DAPPSها است. علاوه بر این پروژه سولانا مورد حمایت بازیگران برجسته صنعت کریپتو مانند مدیر عامل صرافی FTX است.هفته گذشته ماگو مارکتز (Mago Markets)، صرافی غیر متمرکز مبتنی بر شبکه سولانا، موفق به جذب سرمایه ۷۰ میلیون دلاری شد تا چشم انداز دلگرم کننده ای برای پیوستن بازیگران جدید به اکوسیستم سولانا ایجاد کند.هم اکنون قیمت در بالای سقف تاریخی قبلی در تراز ۵۸ دلار قرار دارد که می توان انتظار یک پولبک به این سطح را داشت اما با توجه به قدرت کندل های صعودی اخیر به نظر می رسد که رشد قیمت همچنان ادامه داشته باشد.نمودار ۴ ساعته قیمت سولانابا کمک فیبوناچی دو نقطه ای رسم شده اهداف بعدی قیمت را می توان محدوده ۷۸ و ۹۰ دلار در نظر گرفت. همچنین در نمودار ۴ ساعته یک الگوی کف دو قلو ایجاد شده است که خط گردن آن در تراز ۴۳ دلار قرار دارد و هدف این الگو رشد تا محدوده ۸۵ دلار می باشدقیمت توسط یک خط روند صعودی کوتاه مدت حمایت می شود و سطوح حمایتی به ترتیب در ترازهای ۵۸، ۴۸ و محدوده ۴۰ تا ۴۴ دلار قرار دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انفجار قیمتی سولانا و ثبت سقف تاریخی جدید ؛ افزایش قیمت تا کجا ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×