روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگترین هک تاریخ کریپتو و بازگردانده شدن پول‌های به سرقت رفته توسط هکر! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ منتشر شد.

بزرگترین هک تاریخ کریپتو و بازگردانده شدن پول‌های به سرقت رفته توسط هکر!

[…]

نوشته بزرگترین هک تاریخ کریپتو و بازگردانده شدن پول های به سرقت رفته توسط هکر! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بزرگترین هک تاریخ کریپتوهفته گذشته در تاریخ ۱۰ آگوست، بزرگترین هک تاریخ کریپتو اتفاق افتاد و هکرها موفق شدند ۶۱۱ میلیون دلار از دارایی های پروتکل دیفای پولی نتورک (PolyNetwork) را در شبکه های اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و … سرقت کنند. (لازم به ذکر است که پولی نتورک ارتباطی با پروژه پولیگان یا متیک ندارد)آدرس کیف پول هکر بلافاصله برچسب خورد و کمپانی تتر نیز ۳۳ میلیون USDT موجود در این آدرس را بلافاصله فریز کرد. کمپانی تتر تا به این لحظه موجودی USDT در ۵۰۰ آدرس شبکه اتریوم را فریز کرده است.این هکر در تاریخ ۱۲ آگوست، در وهله ی اول ۲۶۰ میلیون دلار از دارایی های به سرقت رفته را به پولی نتورک بازگرداند و اعلام کرد که هیچ گاه قصد سرقت این وجوه را نداشته است. او افزود:“من می خواهم نکاتی را در مورد نحوه تامین امنیت شبکه به آن ها ارائه دهم تا در آینده واجد شرایط مدیریت یک پروژه میلیارد دلاری باشند.”پولی نتورک پس از دریافت کامل دارایی های هک شده با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که مایل است به این هکر ۵۰۰ هزار دلار جایزه به دلیل کشف نقص های موجود در برنامه اهدا کند اما هکر از پذیرش این موضوع امتناع کرد و متعاقباً همه وجوه را پس داد.تا به امروز هویت این هکر که به “آقای کلاه سفید” معروف شده است، ناشناخته مانده است و این یکی از معدود هک های تاریخ دیفای می باشد که پایان خوشی به همراه داشته است.به گفته Immunefi از این پس بودجه ای ۱۰۰ هزار دلاری برای کشف آسیب پذیری های پروتکل های قراردادهای هوشمند هزینه خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگترین هک تاریخ کریپتو و بازگردانده شدن پول‌های به سرقت رفته توسط هکر! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×