روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " ارز دیجیتال مشترک امارات و عربستان راه‌اندازی می‌شود از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ منتشر شد.

ارز دیجیتال مشترک امارات و عربستان راه‌اندازی می‌شود


دولت‌های امارات و عربستان سعودی اعلام کرده‌اند که قصد دارند ارز دیجیتال مشترک خود را راه‌اندازی کنند. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد.

دولت های امارات و عربستان سعودی اعلام کرده اند که قصد دارند ارز دیجیتال مشترک خود را راه اندازی کنند. این ارز دیجیتال هم اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد.ونزوئلا اولین کشوری بود که ارز دیجیتال دولتی خود را برای دور زدن تحریم ها در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. حال نوبت عربستان سعودی و امارات است تا ارز دیجیتال خود را راه اندازی کنند؛ ارز دیجیتالی که مشترکا بین این دو کشور توسعه یافته است. این دو کشور که از ثروتمندترین کشورهای جهان هستند و از متحدان نزدیک هم به شمار می روند، اکنون آزمایش ارز دیجیتال خود را آغاز کرده اند. این برنامه آزمایشی به آن ها کمک می کند که بدانند آیا تکنولوژی بلاک چین برای انجام تراکنش های امن برون مرزی مناسب خواهد بود یانه؛ همچنین آن ها را قادر می سازد دریابند که یک ارز دیجیتال دولتی چگونه بر سیاست های پولی تاثیر می گذارد.مقاله های مرتبط:عربستان و امارات این پروژه را به عنوان بخشی از یک برنامه همکاری هفت مرحله ای برای تقویت روابط میان دو کشور اعلام کرده اند. این ارز دیجیتال مشترک به منظور انجام پرداخت های برون مرزی بین بانک های مرکزی و محلی دو کشور توسعه یافته است و هنوز مشخص نیست برای عموم مردم قابل استفاده خواهد بود یا نه.در بیانیه این دو کشور آمده است:ارز دیجیتال برون مرزی با هدف پی بردن به پیامدهای استفاده از تکنولوژی بلاک چین و همچنین تسهیل پرداخت های برون مرزی، در مرحله آزمایشی برای بانک ها طراحی شده است. این ارز دیجیتال بر پایگاه داده توزیع شده میان بانک های مرکزی و بانک های حاضر دو کشور در این برنامه متکی است. هدف آن حفاظت از منافع مشتریان، تنظیم استانداردهای تکنولوژی و ارزیابی خطرهای امنیت سایبری است. این پروژه همچنین تاثیر این ارز دیجیتال را بر سیاست های پولی مشخص می کند.بدون شک در آینده بر تعداد کشورهایی که ارز دیجیتال خود را معرفی می کنند افزوده خواهد شد. پس از آنکه ونزوئلا ارز دیجیتال خود را با نام پترو معرفی کرد، روسیه نیز اعلام کرد بانک مرکزی اش قصد دارد با برزیل، هند، چین و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در مورد احتمال ساخت ارز دیجیتال برای انجام تراکنش های مالی میان این کشورها کفتگو کند. ازدست رفتن ۱۹۰ میلیون دلار رمزارز در بزرگ ترین صرافی بیت کوین در کانادا داستان تشکیل گروه هکری امارات متحده با همکاری مأموران سابق امنیت آمریکا با ادامه روند نزولی بیت کوین، افت ارزش آن به ۲ هزار دلار محتمل است امارات در سال جاری برنامه های فضایی اش را رونمایی خواهد کرد کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به ۱.۷ میلیارد دلار رسید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " ارز دیجیتال مشترک امارات و عربستان راه‌اندازی می‌شود از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون