روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " تعطیلی موقت یک صرافی ارز دیجیتال به‌دلیل عدم پرداخت بدهی از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ منتشر شد.

تعطیلی موقت یک صرافی ارز دیجیتال به‌دلیل عدم پرداخت بدهی


یک صرافی رمزارز کانادایی قادر به پرداخت بدهی ۱۹۰ میلیون دلاری خود نیست زیرا مدیرعامل تازه درگذشته‌ی آن تنها کسی بود که پسورد دسترسی به پول‌ها را می‌دانست.

یک صرافی رمزارز کانادایی قادر به پرداخت بدهی ۱۹۰ میلیون دلاری خود نیست زیرا مدیرعامل تازه درگذشته ی آن تنها کسی بود که پسورد دسترسی به پول ها را می دانست.صرافی رمزارز کانادایی QuadrigaCX حدود ۱۹۰ میلیون دلار آمریکا یا ۲۴۹ میلیون دلار کانادا به مشتری های خود بدهکار است و قادر به پرداخت بدهی خود نیست زیرا بنیان گذار آن سال گذشته فوت کرده است. بنیان گذار این صرافی دسترسی به پول ها را رمزگذاری کرده و جز خودش هیچ شخصی دیگری پسورد آن را ندارد و این موضوع مشکل بزرگی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است. جنیفر رابرتسون، بیوه ی جرالد کاتن، بنیان گذار این صرافی بعد از انتشار خبر فوت همسرش به دلیل بیماری کرون (نوعی بیماری التهاب روده) گفت:فهرست موجودی Quadriga در دسترس نیست و ممکن است بخشی از آن از بین رفته باشد.کاربران در ماه های گذشته به دلیل مشکلات برداشت از حساب و عدم پاسخگویی از این صرافی شکایت کرده اند. رابرتسون در ادامه ی توضیحات خود اضافه کرد این صرافی قصد دارد بخشی از پلتفرم عملیاتی خود را به منظور پس دادن پول مشتری ها بفروشد و مدیران جدید، پلتفرم را به طور موقت در چند روز گذشته متوقف کرده اند. ارز دیجیتال مشترک امارات و عربستان راه اندازی می شود ازدست رفتن ۱۹۰ میلیون دلار رمزارز در بزرگ ترین صرافی بیت کوین در کانادا با ادامه روند نزولی بیت کوین، افت ارزش آن به ۲ هزار دلار محتمل است کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به ۱.۷ میلیارد دلار رسید ارز دیجیتال پیمان با پشتوانه طلا معرفی شد

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " تعطیلی موقت یک صرافی ارز دیجیتال به‌دلیل عدم پرداخت بدهی از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون