روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " جی پی مورگان ارز رمزنگاری اختصاصی خود را معرفی می‌کند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ منتشر شد.

جی پی مورگان ارز رمزنگاری اختصاصی خود را معرفی می‌کند


در برهه‌ی زمانی‌که به‌نظر می‌رسد ارزهای رمزنگاری‌شده به‌سرعت جای خود را در بازار پیدا کرده‌اند، جی‌پی مورگان قصد دارد ارز دیجیتال اختصاصی خودش را معرفی کند. 

در برهه ی زمانی که به نظر می رسد ارزهای رمزنگاری شده به سرعت جای خود را در بازار پیدا کرده اند، جی پی مورگان قصد دارد ارز دیجیتال اختصاصی خودش را معرفی کند. براساس آخرین گزارش منتشرشده از سوی CNBC، به نظر می رسد جی پی مرگان قصد دارد به بازار ارزهای رمزنگاری شده وارد شود. انتظار می رود این نهاد مالی به زودی سکه دیجیتالی اختصاصی خودش را به بازار معرفی کند.جی پی مورگان، یکی از معدود سازمان های مالی و سرمایه گذاری است که چنین هدفی را در حوزه ی بانکدای دنبال می کند. جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان اعلام کرد که واقعا قصد ندارد وضعیت بازار ارز دیجیتالی بیت کوینرا خراب کند که چنین دیدگاهی واقعا تعجب برانگیز است. مقاله های مرتبط:در کل، جیمی دیمون دیدگاه های خشن و قهرآلودی نسبت به بیت کوین دارد و شاید همین مسئله باعث شده که به فکر معرفی ارز دیجیتال اختصاصی با نام JPM Coin بئفتد. مشتریان و شرکت هایی که با این سازمان مالی و سرمایه گذاری همکاری می کنند، می توانند پرداخت های مالی را در زمان واقعی و به عنوان بخشی از فرایند همکاری خود با جی پی مورگان به انجام برسانند.جی پی مورگان چیس معتقد است که معاملاتی که ازطریق ارزرمزنگاری شده به انجام می رسد می تواند جایگزین نقل و انتقال های مالی فعلی شود. معاملات فعلی گاهی چندین روز طول می کشد تا به انجام برسد ولی جی پی مورگان درصدد معرفی سیستمی است که به صورت بلادرنگ این کار را انجام دهد.انتظار می رود در آینده ی نزدیک شرکت های بزرگی همچون فیسبوکبه راحتی بتوانند ازطریق JPM Coin، به سرعت نقل و انتقال های مالی خود را به انجام برسانند. البته هنوز مشخص نیست مشتریان معمولی، به صورت متوسط چقدر قادر به خرید یا استفاده از JPM Coin خواهند بود.این اولین بار نیست که جی پی مورگان در جوزه ی ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین سرمایه گذاری می کند. سال گذشته نیز پلتفرم بلاک چین مبتنی بر اریوم را برای مشتریان تجاری معرفی کرد تا ارزهایدیجیتالی با پشتوانه ی طلا و الماس را در این پلتفرم ارائه دهد.برای آنکه سکه دیجیتالی JPM Coin بتواند از لحاظ مالی وضعیت پایدارتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتالی داشته باشد، پشتوانه دلار آمریکا را خواهد داشت. در سال های اخیر ارزهای دیجیتالی به شدت دچار نوسان قیمت بوده اند. زمانی که مشتری توکن JPM را به فروش می رساند، یک دلار آمریکا، به عنوان تضمینی برای اینکه پول مشتری واقعی است دریافت می کند. در ماه های اول که جی پی مورگان در حال تست فناوری جدید خودش است، ارز دیجیتال JPM در مقادیر کم معامله می شود. باید ببینیم آیا ارز دیجیتال جی پی مورگان می تواند به صورت عمومی و گسترده در معاملات به کار برده شود یا خیر. چه عواملی موجب افزایش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال شد؟ جک دورسی: هیچ ارز دیجیتالی جای بیت کوین را نمی گیرد بیت کوین به صورت توکنی در بلاک چین اتریوم عرضه می شود شبکه پرداخت Unit-e مبتنی بر بلاک چین برای رقابت با VisaNet توسعه می یابد ناوبری در بیت کوین و اتریوم؛ گوگل چگونه شبکه های بلاک چین را قابل جستجو می کند؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " جی پی مورگان ارز رمزنگاری اختصاصی خود را معرفی می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون