روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در شرکت مبارزه با جرایم مالی از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ منتشر شد.

سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در شرکت مبارزه با جرایم مالی


شرکت Chainalysis که درزمینه‌ی شناسایی جرایم مالی به بانک‌های بزرگ کمک می‌کند، در دور دوم سرمایه‌گذاری‌اش، ۳۰ میلیون دلار دریافت کرد.

شرکت Chainalysis که درزمینه ی شناسایی جرایم مالی به بانک های بزرگ کمک می کند، در دور دوم سرمایه گذاری اش، ۳۰ میلیون دلار دریافت کرد.بازار ارزهای دیجیتال در چند ماه اخیر افت شدیدی کرده؛ اما سرمایه گذاری روی شرکت بلاک چین فعال در مبارزه با جرایم مالی نشان می دهد این بازار هنوز نمرده است. شرکت Chainalysis، ارائه دهنده ی نرم افزار پیگیری تراکنش های ارز دیجیتال، اعلام کرده است در مرحله ی دوم سرمایه گذاری، ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار از شرکت Accel دریافت کرده است. علاوه براین، شرکای شرکت Accel قرار است به اعضای هیئت مدیره ی این شرکت ملحق شوند. جاناتان لوین، بنیان گذار و رئیس عملیات اجرایی Chainalysis می گوید:مدیران جدید شرکت به تحقیق و توسعه ی این شرکت و گسترش آن در بازار اروپا کمک خواهند کرد. در بلندمدت، آن ها به طرز فکر استراتژیک و تحقیق و توسعه ی شرکت کمک می کنند و با اطمینان از عملکرد عالی شرکت، در حضور و گسترش آن در بازار اروپا ما را یاری می دهند.Chainalysis در سال ۲۰۱۴ بنیان گذاری شد و کارش را با پیگیری تراکنش های بیت کوین و شناسایی صاحبان کیفِ پول های دیجیتال آغاز کرد. سپس، فعالیت های خود را با پیگیری تراکنش های سایر رمزارزها، مانند اتر و لایت کوین و بیت کوین کش و نیز استیبل کوین هایی، مانند پاکسوس گسترش داد.این شرکت نیویورکی به دلیل تحقیق و بررسی هایش درباره ی شرکت های بدنام و کلاه بردار و شناسایی چند فقره فرار مالیاتی و پول شویی معروف شده است. ابزارهای تحقیق و بررسی این شرکت به مؤسسات مالی و رگولاتورها و صرافی های ارز دیجیتال کمک می کند جرایم مالی، مانند پول شویی و تقلب آنلاین را شناسایی کنند. Chainalysis سال گذشته بیش از ۱۰۰ مشتری جدید داشته و درآمدش ۴ برابر شده است. بایننس، بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال جهان نیز، از خدمات و ابزارهای این شرکت استفاده می کند تا تراکنش ها و فعالیت کاربران را خودکار و درلحظه کنترل کند. افزون براین، این شرکت ۱،۶۰۰،۰۰۰ دلار در مرحله ی ایده پردازی و ۱۶،۰۰۰،۰۰۰ دلار در مرحله ی اول سرمایه گذاری دریافت کرده است. ما هنوز در ابتدای راه انقلاب بیت کوین هستیم جی پی مورگان ارز رمزنگاری اختصاصی خود را معرفی می کند چه عواملی موجب افزایش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال شد؟ جک دورسی: هیچ ارز دیجیتالی جای بیت کوین را نمی گیرد بیت کوین به صورت توکنی در بلاک چین اتریوم عرضه می شود

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در شرکت مبارزه با جرایم مالی از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون