روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " توسعه ارز دیجیتال فیسبوک در سوئیس از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ منتشر شد.

توسعه ارز دیجیتال فیسبوک در سوئیس


به گزارش خبرگزاری‌های سوئیس، فیسبوک یک شرکت با نام لیبرا نتورکز (Libra Networks)، برای توسعه‌ی سیستم پرداخت و بلاک‌چین خود تأسیس کرده است.

به گزارش خبرگزاری های سوئیس، فیسبوک یک شرکت با نام لیبرا نتورکز (Libra Networks)، برای توسعه ی سیستم پرداخت و بلاک چین خود تأسیس کرده است.فیسبوک یک گام دیگر به عرضه پول مجازی اختصاصی خود، که امکان تبادل آن بین کاربران فراهم خواهد بود، نزدیک شده است. طبق گزارش های منتشرشده، غول شبکه های اجتماعی یک شرکت در سوئیس تأسیس کرده است که تنها روی سیستم پرداخت ها و بلاک چین، تکنولوژی استفاده شده در ارزهای رمزنگاری شده نظیر بیت کوین تمرکز خواهد کرد. به گزارش Handelszeitung سوئیس، ارز دیجیتال فیسبوک با دلار آمریکا همبسته خواهد بود و ازاین رو مثل بیت کوین که از اواخر سال ۲۰۱۷ شروع به سقوط کرد، نوسان نخواهد داشت.فیسبوک چند هفته قبل، لیبرا نتورکز را در ژنو سوئیس راه اندازی کرد. لیبرا اسم داخلی پروژه ی ارز دیجیتال این شبکه ی اجتماعی است.مقاله های مرتبط:مالک این شرکت سوئیسی، مجموعه ی هلدینگ فیسبوک II واقع در ایرلند است. این شرکت روی توسعه ی سخت افزار و نرم افزارهای لازم برای عملیات مرتبط با ارز های دیجیتال، نظیر پرداخت ها، بلاک چین (blockchain)، تحلیل ها، کلان داده (big data) و تشخیص هویت کار خواهد کرد.فیسبوک از اظهارنظر در این باره خودداری کرده است؛ ولی گزارش های وب سایت های سوئیسی هم راستا با گزارش پیشین نیویورک تایمز در فوریه مبنی بر کار یک تیم ۵۰ نفره ی این شبکه ی اجتماعی، جهت توسعه ی ارز مجازی قابل استفاده در فیسبوک و پیام رسان واتساپ است.فیسبوک با وجود تأیید کار روی سیستم های بلاک چین، در مورد طرح های مربوط به ارز دیجیتال نظری نداده است.بزرگ ترین شبکه ی اجتماعی جهان در بیانیه ای اعلام کرد: «فیسبوک نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر، به دنبال استفاده از قدرت سیستم بلاک چین است؛ این تیم کوچک و جدید به دنبال برنامه های مختلفی است.»بلاک چین یک فناوری رمزنگاری است که مجموعه ای از بلوک های داده می سازد و تمام تراکنش ها و کسانی را که این تراکنش ها را انجام داده اند، در آن ها ثبت می کند. هیچ گروه خاصی داده ها را کنترل نمی کند، بنابراین غیرمتمرکز (decentralized) است. پرداخت با رمزارز در eBay امکان پذیر می شود؟ استیکر متن ترانه آهنگ ها به استوری اینستاگرام می آید هوگو بارا از سرپرستی تیم واقعیت مجازی فیسبوک کناره گیری کرد وعده افزایش امنیت صرافی دیجیتال Binance پس از هک ۴۰ میلیون دلاری تقاضای یکی از بنیان گذاران فیسبوک برای لغو مالکیت این شرکت بر اینستاگرام و واتساپ

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " توسعه ارز دیجیتال فیسبوک در سوئیس از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×