روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " فیسبوک در سال ۲۰۲۰ ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ منتشر شد.

فیسبوک در سال ۲۰۲۰ ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند


به‌گزارش بی‌بی‌سی، فیسبوک تا پایان امسال، ارز دیجیتال خود را به‌صورت آزمایشی رونمایی خواهد کرد.

به گزارش بی بی سی، فیسبوک تا پایان امسال، ارز دیجیتال خود را به صورت آزمایشی رونمایی خواهد کرد.آوریل امسال، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک، با مارک کارنی، رئیس بانک انگلستان (Bank of England)، ملاقات و درباره ی ارزهای دیجیتال صحبت کرده است. به گزارش بی بی سی، این غول شبکه های اجتماعی تا پایان تابستان روی ارز دیجیتال خود با نام گلوبال کوین (GlobalCoin) کار و تا پایان سال جاری، آن را به صورت آزمایشی، عرضه خواهد کرد. طبق گزارش های منتشر شده، این ارز در فصل اول ۲۰۲۰، به صورت رسمی در چند کشور رونمایی خواهد شد.در اواخر سال ۲۰۱۸، فیسبوک اولین اخبار مربوط به توسعه ی ارز دیجیتال اختصاصی خود را منتشر کرد. به گفته ی بی بی سی، مردم می توانند این ارز دیجیتال را در واتساپ که مالکش فیسبوک است، به همدیگر انتقال دهند. ارز دیجیتال فیسبوک احتمالا با پشتوانه ی دلار آمریکا خواهد بود. چنین ارزهایی در اصطلاح ارزهای پایدار (Stablecoin) نامیده می شوند؛ زیرا ارزششان زیاد تغییر نمی کند.مجموعه مقالات زومیت درباره ی ارز دیجیتال فیسبوک:فیسبوک درکنار مذاکرات با بانک انگلستان، با مقام های خزانه داری آمریکا درباره ی مسائل قانونی و با وسترن یونیون درباره ی انتقال اعتبارات صحبت کرده است.همچنین به گزارش فایننشال تایمز، غول شبکه های اجتماعی با دوقلوهای وینکلواس (Winklevoss) نیز درزمینه ی ارز دیجیتالش مذاکراتی کرده است. این دو برادر که پیش از این زاکربرگ را به دزدیدن ایده ی شبکه ی اجتماعی خودشان متهم کرده بودند، بنیان گذار Gemini، صرافی ارزهای دیجیتال هستند.بانک انگلستان و فیسبوک از اظهارنظر در باره ی این موضوع خودداری کرده و وسترن یونیون و خزانه داری آمریکا نیز فعلا واکنشی به این خبر نشان نداده اند.شایان ذکر است هفته ی گذشته، یکی از وب سایت های سوئیسی از اقدام فیسبوک برای تأسیس شرکتی به منظور تمرکز بر پرداخت و بلاک چین، تکنولوژی توسعه ی ارز های دیجیتالی همچون بیت کوین خبر داده بود. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این شرکت، این مقاله ی زومیت را بخوانید. ماینرهای بیت کوین کش با حمله ی ۵۱ درصد، تراکنش هکرها را بازگردانی کردند چرا فیسبوک در صنعت رباتیک تحقیقات می کند؟ مدیر اسبق امنیت فیسبوک خواستار کناره گیری مارک زاکربرگ از سمت مدیر عاملی فیسبوک شد کارمندان شرکت های بزرگ فناوری چه میزان حقوق دریافت می کنند؟ برترین اپلیکیشن های مدیریت دارایی و قیمت ارز دیجیتال

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " فیسبوک در سال ۲۰۲۰ ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×