روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " امکان پرداخت قبض‌های AT&T ازطریق ارز دیجیتال فراهم شد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ منتشر شد.

امکان پرداخت قبض‌های AT&T ازطریق ارز دیجیتال فراهم شد


شرکت مخابراتی AT&T اعلام کرده است که مشتریان از این به بعد می‌توانند قبض‌های خود را با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

شرکت مخابراتی AT&T اعلام کرده است که مشتریان از این به بعد می توانند قبض های خود را با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.اکنون مشتریان AT&T، به لطف همکاری این اپراتور تلفن همراه و سرویس پرداخت پیت پی (BitPay)، می توانند قبض های خود را ازطریق ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. امکان پرداخت قبوض به وسیله ارزهای دیجیتال، هم ازطریق وب سایت AT&T و هم اپلیکیشن myAT&T وجود دارد.در اعلامیه AT&T دقیقا ذکر نشده است که چه نوع ارز دیجیتالی برای پرداخت قبوض پذیرفته می شود؛ اما فهرست ارزهای پشتیبانی شده در وب سایت بیت پی نشان دهنده آن است که همه ارزهای دیجیتال از قبیل بیت کوین، بیت کوین کش، دلار جیمنای (Gemini USD)، پاکسوس (Paxos) و دلار سیرکل (Circle) برای پرداخت پذیرفته می شوند.مقاله های مرتبط:اگرچه AT&T با افتخار تبلیغ می کند که اولین اپراتور تلفن همراه در آمریکا است که ارز دیجیتال را به عنوان روشی برای پرداخت می پذیرد؛ اما این شرکت اولین کسب وکار واردشده به حوزه یادشده نیست. اوایل ماه جاری، فروشگاه هایی مانند هول فودز (Whole Foods)، نورد استورم (Nordstrom) و گیم استاپ (GameStop) اعلام کردند که پرداخت ازطریق ارز دیجیتال و به واسطه شبکه ی پرداخت فلکسا (Flexa) را می پذیرند.با این حال، در گذشته حداقل یک شرکت، به دلیل هزینه ها و نوسان بالای ارزهای دیجیتال، پشتیبانی از پرداخت این ارزها را لغو کرده بود. شرکت استیم (Steam) که در سال ۲۰۱۶ شروع به پذیرش پرداخت با ارزهای دیجیتال کرد و همچنین بیت پی را به عنوان شریک خود در فرایند پرداخت قرار داد، اواخر سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که قصد دارد به پشتیبانی از ارزهای دیجیتال پایان دهد. فیسبوک در سال ۲۰۲۰ ارز دیجیتال خود را عرضه می کند ماینرهای بیت کوین کش با حمله ی ۵۱ درصد، تراکنش هکرها را بازگردانی کردند روز پیتزای بیت کوینی: چگونه مرد گرسنه فلوریدایی در دنیای ارزهای دیجیتال تاریخ ساز شد؟ برترین اپلیکیشن های مدیریت دارایی و قیمت ارز دیجیتال Presearch؛ رقیبی مبتنی بر بلاک چین برای گوگل

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " امکان پرداخت قبض‌های AT&T ازطریق ارز دیجیتال فراهم شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×