روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " دومین دوره رویداد انقلاب بلاک چین برگزار می‌شود از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ منتشر شد.

دومین دوره رویداد انقلاب بلاک چین برگزار می‌شود


دومین دوره از رویداد انقلاب بلاک‌چین روز پنج‌شنبه ۳۰خرداد با هدف بررسی ابعاد مختلف فناوری بلاک‌چین در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

دومین دوره از رویداد انقلاب بلاک چین روز پنج شنبه ۳۰خرداد با هدف بررسی ابعاد مختلف فناوری بلاک چین در شهر تبریز برگزار خواهد شد.ارزهای دیجیتال و بلاک چین و ماینینگ ازجمله مفاهیمی است که امروز بر سرزبان ها افتاده و بسیاری از افرادی که حتی علاقه ای به حوزه ی فناوری ندارند، با این کلمات آشنا شده و به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه هستند، چراکه فارغ از بحث های فنی این حوزه، ماینینگ یا استخراج درآمدزاست و همین موضوع به تنهایی جذابیت ارزهای دیجیتال را افزایش داده است.درکنار مشکلات فنی، فاصله ی دولت مردان و به بیان بهتر تصمیم گیران در حوزه ی فناوری با ترندهای این اکوسیستم، به ویژه درباره ی ارزهای دیجیتال، باعث شده خلأ قانونی در این حوزه ایجاد شود و درنتیجه، شاهد شکل گیری مافیا باشیم. خلأ قانونی، ناشناخته بودن و نگاه متفاوت به این حوزه بعضا باعث ایجاد تناقض بین رویکردهای مختلف سازمانی در این حوزه شده است. برای مثال، می توان از یک طرف به پذیرفته شدن ماینینگ به عنوان صنعت به وسیله ی وزارت صمت و از طرف دیگر نبود بستر لازم برای واردات قانونی دستگاه های استخراج ارز اشاره کرد.همچنین، توجه به برخی ابعاد صرفا اقتصادی ارزهای دیجیتال، به ویژه بلاک چین، باعث شده ظرفیت فراوان این فناوری جدید همچنان در کشور ناشناخته باقی بماند. از این رو، برگزاری نشست ها و رویدادهای حوزه ی بلاک چین و ارزهای دیجیتال می تواند علاوه بر افزایش اطلاعات مخاطبان درزمینه ی راهکارهای ممکن برای حل مشکلات مختلف، علاقه مندان به این حوزه را نیز یک جا جمع کند و محلی برای شکوفاشدن خِرَد جمعی نخبگان این حوزه شود.دومین رویداد انقلاب بلاک چین با هدف بررسی راهکارهای عبور از تحریم ازطریق بلاک چین و ماینینگ و همچنین بررسی مشکلات فعالان حوزه ی ماینینگ، پنجشنبه ۳۰خرداد در شهر تبریز و با حضور نمایندگان و صاحب نظران بخش دولتی درکنار شماری از استادان و متخصصان حوزه ی ارزهای دیجیتال برگزار خواهد شد.علاقه مندان برای شرکت در این رویداد می توانند با کلیک روی لینک زیر، با دریافت تخفیف ۳۰ درصدی زومیت ثبت نام کنند.ثبت نام با کد تخفیف ۳۰ درصدی Zoomit آلودگی کربنی بیت کوین در حد شهرهایی مثل لاس وگاس و هامبورگ است هرآنچه درباره ارز دیجیتال فیسبوک می دانیم همکاری دو استارتاپ مبتنی بر اتریوم برای بیمه کردن دارایی کاربران آیا پاول لرو، همان ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین است؟ مراسم کلیدگذاری و راه اندازی شبکه اصلی ققنوس برگزار شد

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " دومین دوره رویداد انقلاب بلاک چین برگزار می‌شود از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×