روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " هم‌بنیان‌گذار فیسبوک می‌گوید لیبرا قدرت خیلی زیادی به شرکت‌ها می‌دهد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ منتشر شد.

هم‌بنیان‌گذار فیسبوک می‌گوید لیبرا قدرت خیلی زیادی به شرکت‌ها می‌دهد


کریس هیوز که به همراه مارک زاکربرگ از بنیان‌گذاران فیسبوک است، علیه پروژه ارز دیجیتال این شرکت موسوم به لیبرا صحبت کرده و آن را «ترسناک» خوانده است.

کریس هیوز، هم بنیان گذار فیسبوک و سخن گوی پیشین آن، احتمال موفقیت لیبرا (Libra)، ارز دیجیتال تازه رونمایی شده ی این شبکه اجتماعی را «ترسناک» توصیف کرده است. هیوز روز جمعه در روزنامه ی فایننشال تایمز نوشت:فیسبوک در روزهای اخیر، ارز دیجیتال جهانی خود را رونمایی کرده که هیئت حاکمه ای به نام انجمن لیبرا آن را ازطریق کیف پولی به نام کالیبرا اداره می کند. این غول شبکه های اجتماعی به همراه ۲۷ شریک دیگر از جمله پی پال، ویزا، اوبر، کوین بیس، لیفت، مسترکارت، ودافون، ای بی و اسپاتیفای روی لیبرا کار می کند. بااین حال، فیسبوک قصد دارد تا سال ۲۰۲۰، حدود ۱۰۰ عضو در انجمن لیبرا داشته باشد.هیوز بیان کرد در روزهای ابتدایی که فیسبوک به عنوان شبکه ای اجتماعی در دانشگاه فعالیت می کرد، شعارش «سریع حرکت کن و مرزها را بشکن» بود؛ اما این شعار برای سیستم مالی جهانی مناسب نیست.لیبرا برای خرید محصولات و ارسال بین المللی پول و اعطای کمک های مالی استفاده می شود و قرار است در نیمه ی اول سال ۲۰۲۰ عرضه شود. سخن گوی فیسبوک در ایمیلی به خبرگزاری سی نت نوشت این شرکت قصد دارد در مسیر این فرایند به سؤالات قانون گذاران جواب دهد.هیوز در ماه مه اعلام کرد مارک زاگبرگ، مدیرعامل فیسبوک، قدرت خیلی زیادی دارد و این شبکه ی اجتماعی انحصاری شده است. او در نوشته ای در نیویورک تایمز، خواستار تجزیه این شرکت شد.ما ملتی هستیم که عادت داریم انحصار را کنترل کنیم. اهمیتی ندارد قصد رهبران چنین شرکت هایی چقدر ممکن است خوب باشد. قدرت مارک زاگبرگ بی سابقه و غیرآمریکایی است.شایان ذکر است هیوز در سال ۲۰۰۷ فیسبوک را ترک کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " هم‌بنیان‌گذار فیسبوک می‌گوید لیبرا قدرت خیلی زیادی به شرکت‌ها می‌دهد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×