روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " اپرا مرورگر مبتنی‌ بر بلاک‌ چین خود را رسما برای آیفون عرضه کرد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ منتشر شد.

اپرا مرورگر مبتنی‌ بر بلاک‌ چین خود را رسما برای آیفون عرضه کرد


اپرا نسخه‌ی iOS مرورگر خود به‌نام «اپرا تاچ» را با محور ارز رمزنگاری‌شده و وب غیرمتمرکز منتشر کرده است.

اپرا نسخه ی iOS مرورگر خود به نام «اپرا تاچ» را با محور ارز رمزنگاری شده و وب غیرمتمرکز منتشر کرده است.اوایل امسال، اپرا مرورگر مبتنی بر ارز رمزنگاری شده و بلاک چین محور خود را برای کاربران اندروید و رایانه های شخصی منتشر کرد. بالاخره امروز نسخه ی آیفون این مرورگر، یعنی «اپرا تاچ» (Opera Touch) هم عرضه شد. این مرورگر همان قابلیت های نسخه ی اندروید و رایانه های شخصی، یعنی وب 3.0 و کیف پول یکپارچه برای ارز رمزنگاری شده را برای iOS فراهم می کند. به گفته ی اپرا، مرورگر مذکور به کاربران اجازه می دهد به صورت مستقیم و یکپارچه با اپلیکیشن های وب 3.0 (بخوانید وب غیرمتمرکز) روی بلاک چین اتریوم تعامل کنند. معمولا برای انجام این کار به افزونه ی مرورگر مانند متاماسک (MetaMask) نیاز داشتید؛ ولی اپرا تاچ همه ی این امکانات را کنارهم آورده است.مقاله ی مرتبط:چارلز هَمِل، رئیس بخش رمزنگاری اپرا، دراین باره می گوید: به عقیده ی ما، همه ی مرورگرها باید کیف پول رمزنگاری شده داشته باشند. به دنبال تقاضای فراوان جامعه ی رمزنگاری، این تجربه را برای کاربران iOS هم فراهم کرده ایم. مقاله های مرتبط:گفته شده در این نسخه، اپرا تاچ از تمامی توکن های ERC-20 و ارز پایدار (Stablecoin) و NFT پشتیبانی می کند. کاربران اپل از امروز می توانند با مراجه به اپ استور این اپلیکیشن را دانلود کنند و مقداری اتریوم بخرند و با انتقال آن به کیف پول اپرا تاچ، از آن در اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) استفاده کنند. همان طورکه اپرا قبلا اشاره کرده، کاربران نسخه های اندروید و رایانه های شخصی نیز می توانند با واردکردن آدرس اپلیکیشن های بلاک چین در نوار آدرس، از آن ها استفاده کنند. همچنین، VPN هم درون این مرورگر تعبیه شده که به گفته ی اپرا، به گونه ای طراحی شده تا اطلاعات کاربران را از دید دیگران مخفی نگه دارد. برنامه ریزی های اپرا برای انتشار نسخه ی iOS مرورگر رمزنگاری شده تقریبا برای همه آشکار بود. در مارس، خبر رسید این مرورگر به زودی منتشر می شود و از آزمایش کنندگان هم دعوت شد نسخه ی بتای این محصول را بیازمایند. این قابلیت ها پیش تر برای اندروید و رایانه های شخصی منتشر شده بود؛ ولی حالا کاربران iOS هم می توانند طعم استفاده از این سرویس های غیرمتمرکز را بچشند. اپل در iOS 13 با یادگیری ماشین، سگ ها و گربه ها را شناسایی می کند تعداد دستگاه های خودپرداز رمزارزها در سراسر جهان از پنج هزار دستگاه گذشت اپل واچ سری 4 پرفروش ترین ساعت هوشمند ۲۰۱۸ شد جنگ لفظی بین اپل و فیسبوک بالا گرفت سامسونگ احتمالا از اپل درخواست غرامت چند صد میلیون دلاری می کند

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " اپرا مرورگر مبتنی‌ بر بلاک‌ چین خود را رسما برای آیفون عرضه کرد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×