روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمز ارزها در سراسر جهان در حال افزایش است از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ منتشر شد.

تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمز ارزها در سراسر جهان در حال افزایش است


با افزایش استفاده از رمزارزها و کاربرد آن، شرکت‌های مختلف در پی توسعه‌ی دستگاه‌های خوردپرداز رمزارزها هستند. باهم نگاهی آماری به افزایش این خودپردازها در سراسر جهان می‌اندازیم.

با افزایش استفاده از رمزارزها و کاربرد آن، شرکت های مختلف در پی توسعه ی دستگاه های خوردپرداز رمزارزها هستند. باهم نگاهی آماری به افزایش این خودپردازها در سراسر جهان می اندازیم.به نظر می رسد در چند هفته ی گذشته، تعداد دستگاه های خودپرداز رمزارز از پنج هزار دستگاه عبور کرده است. در زمان نوشتن این مطلب، تعداد این دستگاه ها به ۵,۰۱۱ عدد رسیده؛ درحالی که تا چند هفته قبل، طبق گزارش های cionATMradar، تعداد آن ها ۴,۸۵۸ عدد بود.شرکت General Bytes با نصب بیش از ۶۹ دستگاه از ابتدای ماه، بیشترین تأثیر را در این رشد داشته است. همچنین، Genesis Coin و lamassu و Bitaccess به ترتیب با عرضه ی ۲۴ و ۱۳ و ۱۱ دستگاه در رتبه های بعدی قرار دارند.ایالات متحده به تنهایی با داشتن ۶۰ درصد دستگاه های خودپرداز رمزارز پیشروترین کشور در این زمینه محسوب می شود. اروپا نیز با داشتن ۲۲ درصد، خانه بعدی این دستگاه ها به حساب می آید. پس از ایالات متحده و اروپا، کانادا با ۱۲.۴ درصد در رتبه ی بعدی قرار دارد که بدین ترتیب، آمریکای شمالی به تنهایی میزبان ۷۰ درصد این خودپردازها محسوب می شود. دراین میان، قاره آسیا نقش کم رنگ تری دارد و فقط ۲ درصد این دستگاه ها را در خود جای داده است.cionATMradar اولین بار در سال ۲۰۱۳، نصب خودپرداز های رمزارز و بیت کوین را رهیابی کرد و در آغاز نوامبر همان سال، اولین دستگاه به شبکه متصل شد. وب سایت BATM تخمین می زند روزانه به طورمیانگین ۶.۳ دستگاه در نقاط مختلف در حال نصب است که با فرض حفظ این روند، در سه سال آینده نصب بیش از ۱۰ هزار خودپرداز را شاهد خواهیم بود. بااین حال، این فقط فرضیه است و مشخص نیست همه چیز طبق برنامه پیش رود.مقاله های مرتبط:وعده های زیادی برای نصب خودپردازهای بیت کوین در سراسر دنیا داده شده که البته، همیشه هم طبق برنامه ریزی پیش نمی رود. برای مثال، شرکت Odyssey Group، تولیدکننده خودپردازهای بیت کوین، وعده داده بود تا اوایل سال ۲۰۱۹، تعداد ۱۵۰ دستگاه از این خودپردازها را در کشور آرژانتین نصب کند و تا اواخر سال، بر تعداد آن ها بیفزاید. بااین حال، طبق تحقیقات Hard Fork، فعالیت های Odyssey Group طبق برنامه پیش نرفته و فقط ۱۰ دستگاه BATM در آرژانتین نصب کرده است.افزون براین، با افزایش تعداد BATMها، نظارت روی آن ها نیز بیشتر خواهد شد. به تازگی شهردار ونکوور در اظهارنظری گفته بود برای جلوگیری از پول شویی نصب این دستگاه ها را متوقف کنند. اپرا مرورگر مبتنی بر بلاک چین خود را رسما برای آیفون عرضه کرد جاستین سان برای نهار با وارن بافت ۴/۵۷ میلیون دلار می پردازد هم بنیان گذار فیسبوک می گوید لیبرا قدرت خیلی زیادی به شرکت ها می دهد قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال جاری از ۱۰ هزار دلار عبور کرد هر آنچه درباره لیبرا، ارز دیجیتال فیسبوک باید بدانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمز ارزها در سراسر جهان در حال افزایش است از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون