روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " ارز دیجیتال دولت چین تقریبا آماده شده است از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ منتشر شد.

ارز دیجیتال دولت چین تقریبا آماده شده است


یکی از مسئولان بانک خلق چین اعلام کرده است که ارز دیجیتال دولت چین به‌زودی آماده خواهد شد.

یکی از مسئولان بانک خلق چین اعلام کرده است که ارز دیجیتال دولت چین به زودی آماده خواهد شد.با اینکه دولت چین به رمزارزها روی خوش نشان نمی دهد، اما از معرفی پول مجازی خود بسیار مسرور است.مقاله های مرتبط:بانک خلق چین اعلام کرده است که ارز دیجیتال این کشور، پس از پنج سال تلاش تقریبا آماده شده است؛ اما ردپای رمزارزها را دنبال نمی کند و به گفته ی مو چانگ چون، معاون بخش پرداخت بانک خلق چین، ارز دیجیتال دولت چین ساختاری پیچیده تر از رمزارزها خواهد داشت.ارز دیجیتال مذکور بر بانک خلق چین و سایر بانک های تجاری این کشور تکیه خواهد داشت تا به خوبی از عهده اقتصاد وسیع و جمعیت عظیم چین برآید. چانگ چون اظهار داشت که منابع، استعدادها و نوآوری های کسب وکارهایی را که در توسعه ارز دیجیتال یادشده با بانک خلق چین همکاری داشته اند، با آغوش باز پذیرفته است.او بیان کرد که نمونه ی اولیه ارز دیجیتال چینی موجود است و تیم تحقیقاتی ارزهای دیجیتال بانک خلق چین، معماری بلاک چین را برای آن پیاده سازی کرده اند. گفتنی است که ارز دیجیتال دولت چین به طور کامل به بلاک چین وابسته نیست؛ فناوری که پایه اصلی رمزارزها را تشکیل می دهد. براساس ادعای چانگ چون، بلاک چین توان عملیاتی لازم برای تراکنش های جزئی را ارائه نمی دهد.زمان دقیق آماده شدن این ارز دیجیتال هنوز مشخص نشده است.چین برای عرضه ی هرچه زودتر فرمت پولی جدید خود انگیزه ی بالایی دارد. این کشور به دلیل تبدیل پول معمولی به رمزارز توسط دلالان، بی نظمی هایی را شاهد بوده است؛ اما رویکرد جدید شاید ثبات را به بازار ارزهای دیجیتال بازگرداند. از طرفی، تمایل دولت چین برای داشتن ارز دیجیتال تحت کنترل خود، عجیب نخواهد بود.مقامات چین برای رهایی از وابستگی به فناوری های خارجی، سال ها زمان صرف کرده اند و این اقدام، قدم معقول دیگر در این راستا خواهد بود. استفاده غیرقانونی فاکسکان از دانش آموزان چینی برای افزایش خط تولید الکسا ایلان ماسک شعبه چین بورینگ کمپانی را راه اندازی می کند چین در صورت تحریم هواوی در هند، اقدام متقابل انجام می دهد کاربران توییتر تصور می کنند دولت چین مالک هواوی است ZTE اولین موبایل 5G خود را وارد بازار چین کرد

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " ارز دیجیتال دولت چین تقریبا آماده شده است از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون