روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " پشتیبانی از بیت کوین در کیف پول keystore سامسونگ فراهم شد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ منتشر شد.

پشتیبانی از بیت کوین در کیف پول keystore سامسونگ فراهم شد


سامسونگ به‌تازگی علاوه بر ارزهای دیجیتال اتریوم و Klaytn، پشتیبانی از بیت کوین را هم در کیف پول Keystore گوشی‌های خود فراهم کرد.

سامسونگ به تازگی علاوه بر ارزهای دیجیتال اتریوم و Klaytn، پشتیبانی از بیت کوین را هم در کیف پول Keystore گوشی های خود فراهم کرد.سامسونگ اخیرا پشتیبانی از بیت کوین را به کیف پول بلاک چین Keystore خود اضافه کرده است. بنابر اطلاعات به روزرسانی شده در سایت توسعه دهندگان سامسونگ، کیف پول بلاک چین Keystore SDK اکنون از ارزهای اتریوم، Klaytn و بیت کوین پشتیبانی می کند. Klaytn اولین ارز معرفی شده توسط شرکت غول پیام رسانی Kakao محسوب می شود و اخیرا وارد بازار شده است.اولین بار در ماه فوریه بود که سامسونگ با معرفی گلکسی S10، کیف پول بلاک چین کی استور را نیز عرضه کرد؛ اما تاکنون، این کیف پول تنها از ارز اتریوم و توکن های پایه اتریومی ERC-20 پشتیبانی می کرد. جای خالی بیت کوین، اولین ارز دیجیتال از لحاظ حجم بازار، در کیف پول کی استور موجب ناامیدی بسیاری از طرفدارن این ارز محبوب شده بود. اکنون بسیاری از طرفداران بیت کوین می توانند از کیف پول Keystore SDK نیز استفاده کنند.مقاله های مرتبط:بلاک چین Keystore SDK سامسونگ به اپلیکشین های اندرویدی و اپلکیشن های غیر متمرکز (Dapps)، اجازه ی تعامل مستقیم با شبکه ی بلاک چین کیف پول کی استور را می دهد. این مسئله به خریداران کمک می کند تا بتوانند آدرس های بلاک چینی خود را به کیف پول اضافه کنند، معاملات بلاک چینی ثبت کنند و از میزان موجودی خود مطلع شوند. سامسونگ اکنون به توسعه دهندگان نسخه ی بتا SDK را در یک پروسه ی اپلیکشن، پیشنهاد می دهد.سامسونگ امید دارد تا انتهای سال جاری میلادی، نسخه ی اصلی را عرضه کند. علاوه بر گوشی های سری اس 10، کیف پول کی استور در گوشی های جدید نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس نیز موجود است. متاسفانه فعلا امکان استفاده از کیف پول بلاک چین سامسونگ به چند کشور شامل کانادا، آلمان، کره جنوبی، اسپانیا، سوییس، ایالات متحده ی آمریکا و انگلستان محدود می شود. احتمال توسعه ی کشورهای تحت پوشش در ماه های آینده وجود دارد. غول کره ای هم اکنون مشغول تولید و توسعه ی بلاک چین جدیدی برپایه ی ارز اتریوم است و ممکن است در آینده ای نزدیک، توکن رسمی خود را معرفی کند. اینترنت اشیاء، عاملی برای موفقیت بلاک چین در بسیاری از زمینه ها شیائومی برای هشتمین فصل پیاپی صدرنشین بازار گوشی هوشمند هند شد راه اندازی کمپین کمک به سیل زندگان از طریق رمز ارز ها سیستم فایل F2FS به جای EXT4 در گلکسی نوت 10؛ تفاوت در چیست؟ سامسونگ و شیائومی دارای بیشترین سهم بازار گوشی فصل دوم سال ۲۰۱۹ اروپا

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " پشتیبانی از بیت کوین در کیف پول keystore سامسونگ فراهم شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون