روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " چین به انتشار ارز دیجیتال خود نزدیک‌تر شد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ منتشر شد.

چین به انتشار ارز دیجیتال خود نزدیک‌تر شد


بانک مرکزی چین تصمیم دارد که با تولید رمزارزی چینی، از حاکمیت پولی خود محافظت کند.

بانک مرکزی چین تصمیم دارد که با تولید رمزارزی چینی، از حاکمیت پولی خود محافظت کند.رویترز به نقل از یکی از مقامات دولت چین اعلام کرد که بانک مرکزی چین مشغول کار روی رمزارزی مشابه لیبرا است. لیبرا نام رمزارزی است که فیسبوک در حال پیاده سازی آن است.از سال ۲۰۱۴، گروهی از کارشناسان بانک مرکزی چین مشغول مطالعه ی ارزهای دیجیتال هستند و به نظر می رسد تلاش های آن ها بالاخره در ماه های اخیر به نتیجه رسید. ماه گذشته، مو چانگ چون، معاون مدیر بخش پرداختی های بانك خلق چین (People’s Bank of China)، اعلام کرد که ارز دیجیتال رسمی چین تقریبا آماده شده است.مقاله های مرتبط:جزئیاتی درباره ی رمزارز چینی ها در دست نیست؛ اما به نظر می رسد که ارز جدید درست مانند لیبرا برای حفظ ارزش خود نیازمند یکی از ارزهای متداول است. لیبرا با سبدی از ارزهای مرسوم ازجمله دلار و یورو پیوند خورده است؛ ولی، پشتیبانی از ارز دیجیتال چین به عهده ی یوان گذاشته شده است.مو اعلام کرده که طراحی کریپتوکارنسی چین به گونه ای انجام شده است تا «از حاکمیت پولی و وضعیت ارز قانونی ما محافظت کند». مقامات دولتی در ایالات متحده و کشورهای دیگر ابراز نگرانی کرده اند که در صورت ورود لیبرا به تراکنش های مالی بازار، خواهد توانست حاکمیت ارزهای متعارف مورد حمایت دولت ها را در معرض تهدید قرار بدهد.مو می گوید ارز چینی ها در پلتفرم های پیام رسانی چینی مانند WeChat و AliPay قابل استفاده است. البته، لیبرا نیز طوری طراحی شده است که در محصولات پیام رسانی خود فیسبوک استفاده شود. ارز دیجیتال چین توسط بانک مرکزی این کشور و مؤسسات مالی تأمین خواهد شد. رویترز به نقل از مو گزارش داده است که ارز دیجیتال چین قابلیت برقراری توازن میان امکان پرداخت به صورت ناشناس و ممانعت از پولشویی را دارد. اپل و فاکسکان به نقض قانون حقوق کارگری برای ساخت آیفون جدید در چین متهم شدند کشف فسیل نخستین ردپاهای موجودات باستانی در چین تعرفه های جدید آمریکا روی کالاهای چینی برای هر خانواده هزینه ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ دلاری دارد جنگ تجاری ترامپ فراتر از مسئله ای صرفا چینی آمریکایی درخواست دونالد ترامپ از جنرال موتورز برای بازگشت به آمریکا

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " چین به انتشار ارز دیجیتال خود نزدیک‌تر شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون