روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " پی پل، اتحادیه لیبرا را ترک کرد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ منتشر شد.

پی پل، اتحادیه لیبرا را ترک کرد


پی‌پل، یکی از اعضای اتحادیه‌ی رمزارز اختصاصی فیسبوک اعلام کرده از ادامه پشتیبانی لیبرا صرف‌نظر کرده است. پی‌پل ۴ماه قبل در لیبرا سرمایه‌گذاری کرده بود.

پی پل، یکی از اعضای اتحادیه ی رمزارز اختصاصی فیسبوک اعلام کرده از ادامه پشتیبانی لیبرا صرف نظر کرده است. پی پل ۴ماه قبل در لیبرا سرمایه گذاری کرده بود.فیسبوک، ماه ژوئن گذشته، خبر توسعه ی رمزارز اختصاصی خود در نیمه ی اول سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد. رمزارز اختصاصی فیسبوک «لیبرا» نام دارد و توسط اتحادیه ی لیبرا اداره می شود که از مجموعه شرکت های مختلف تشکیل شده است. اعضای این اتحادیه متشکل از ۲۸ بنیان گذار بود؛ اما در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ پی پل به طور رسمی کناره گیری خود را اعلام کرد و این اتحادیه یکی از بنیان گذاران خود را از دست داد.پی پل هنوز دلیل دقیقی را برای این تصمیم ارائه نکرده است، اما به خبرگزاری The Verge گفت:ما همچنان از آرمان های لیبرا حمایت می كنیم و مشتاقانه منتظر ادامه ی گفت وگو در مورد راه های همکاری در آینده هستیم. فیسبوک شریک استراتژیک دیرینه و ارزشمند برای پی پل بوده است و ما همچنان در موقعیت های مختلف با فیسبوک همکاری خواهیم داشت و از آن پشتیبانی خواهیم کرد.همچنین، پی پل خاطرنشان کرد که با ترک اتحادیه ی لیبرا قصد دارد بر پیشبرد مأموریت موجود و اولویت های تجاری خود تمرکز کند و در تلاش برای دموکراتیک کردن دسترسی به خدمات مالی برای مردم محروم است.مقاله های مرتبط:پیش از این گزارشی از روزنامه ی فایننشال تایمز منتشر شده بود که پی پل به دلایل مختلف سعی در فاصله گرفتن از لیبرا دارد. به گفته ی منتقدان مهم ترین این عوامل را می توان بررسی موشکافانه و بسیار دقیق رمزارز لیبرا توسط تنظیم کننده ها دانست. فیسبوک نیز پیش تر اعلام کرده بود که تا پیش از «بررسی کامل نگرانی های تنظیم مقررات» رمزارز لیبرا را عرضه نخواهد کرد. علت مهم بعدی، عدم تمرکز و توجه کافی فیسبوک بر لیبرا اعلام شده است.بی شک از دست دادن پی پل برای لیبرا خوب نیست، اما هنوز هم بسیاری از شرکت های مشهور ازجمله ویزا، مسترکارت، اوبر، اسپاتیفای، ودافون و ای بی در اتحادیه ی لیبرا حضور دارند.باوجود چنین تغییراتی لیبرا هنوز هم قرار است در نیمه ی اول سال ۲۰۲۰ عرضه شود. بااین حال، این پرسش وجود دارد که آیا در مدت باقی مانده ممکن است دیگر شرکت ها نیز راه پی پل را در پیش بگیرند؟ نظر شما همراهان زومیت چیست؟ فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی مجبورند محتوای غیرقانونی را حذف کنند فیسبوک چه برنامه ای برای آینده ی پس از وب دارد؟ اجبار فیسبوک و واتساپ برای ارائه اطلاعات پیام های کدگذاری شده به دولت بریتانیا خرید CTRL-Labs: جدیدترین اقدام فیسبوک برای کنترل تجهیزات با نیروی ذهن فیسبوک به دنبال تهیه نقشه سه بعدی از جهان است

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " پی پل، اتحادیه لیبرا را ترک کرد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون